Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Smart Home – inteligentne rozwiązania dla domu

Idea inteligentnego domu znana jest już od dłuższego czasu, jednak dopiero od niedawna zdaje się przekonywać do siebie szersze grono osób. Wszystko za sprawą innowacyjnych urządzeń z dziedziny automatyki domowej. Ich zastosowanie nie wymaga wysokich nakładów finansowych, a pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Jakie inne zalety niesie ze sobą Smart Home i kiedy możemy o nim mówić?

Co to jest Smart Home?

Inteligentne domy opierają się na zastosowaniu różnych urządzeń, które w dużej mierze wykonują pracę za domowników. Zdecydowana większość z nich jest sterowana zdalnie, jednak można je również zaprogramować w taki sposób, aby same uruchamiały pewne czynności w określonym czasie. Przykładem może być regulacja temperatury. W czasie, gdy wszyscy przebywają poza domem urządzenie obniży temperaturę w pomieszczeniach, zaś w wybranych godzinach ją podwyższy, dzięki czemu zimą można wejść od razu do nagrzanego domu bez obaw o wysokie rachunki za ogrzewanie. W ten sposób sterować można także oświetleniem. Innym przykładem jest zasuwanie czy odsłanianie rolet.

Kiedy warto skorzystać z automatyki domowej?

Tego rodzaju rozwiązania niosą ze sobą wiele korzyści, dlatego zawsze jest dobry czas na ich wprowadzenie. Można je uwzględnić już w trakcie budowy domu czy remontu mieszkania, bez problemu jednak da się zainstalować je w późniejszym czasie. Wystarczy zamówić specjalne urządzenia, jak chociażby czujniki czy lokalizatory, które dostępne są na automatykasklep.com.pl. Na automatyce skorzystają także osoby niepełnosprawne bądź starsze. Wykonywanie niektórych, codziennych czynności może być dla nich wyzwaniem, a inteligentne rozwiązania z powodzeniem ich w tym wyręczą.

Smart Home – to się opłaca

Wiele osób jest zdania, że idea Smart Home powstała dla leniwych i zbyt wygodnych. Trudno jednak sprzeczać się z faktem, że dzięki niej można zmniejszyć rachunki za energię elektryczną czy ogrzewanie. Ta suma w skali roku będzie znaczna. Wydaje się zatem, że to dobry wybór dla każdego, kto po prostu nie chce przepłacać. Z pewnością zainteresują się nim także osoby, które lubią testować różnego rodzaju innowacje.