Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

iAutomatyka.pl to projekt powstały z pasji ludzi (inżynierów automatyki). Niektórzy nazywają nas mentorami branży, czasami wodzirejami automatyki, agregatorami wiedzy czy integratorami ludzi z automatyką.

My lubimy mówić, że jesteśmy agencją merytoryczną, działającą w branży przemysłowej, głównie z obszaru automatyki i robotyki. Skupiamy się na budowaniu społeczności polskich inżynierów oraz firm produkujących automatykę, aby wspólnie agregować wiedzę merytoryczną i wspólnie produkować kursy online, poradniki, recenzje i testy urządzeń.

Nasz główny cel to podnoszenie kompetencji automatyków. Wierzymy, że potrafimy zmienić status Polski na tle Europy w realizowaniu zaawansowanych obiektów przemysłu. Energii do pracy dodają nam nasi użytkownicy, od których mamy ogromną ilość dobrego słowa za naszą misję. Przez nasze działania osiągamy potrójną korzyść, użytkownik ma wiedzę, firma rozgłos i klienta, a my możemy dalej rozwijać projekt.

Nasze główne usługi:

  • opracowanie publikacji merytorycznych, recenzji urządzeń,
  • produkcja filmów z testów urządzeń, wywiadów z ekspertami,
  • produkcja kursów online na platformie kursyautomatyki.pl,
  • zorganizowane akcje wśród naszej społeczności (60 000 UU/msc),
  • social newslettery o ogromnym zasięgu,
  • promowanie wydarzeń i webinarów,
  • badania rynkowe i społecznościowe.

Zespół iAutomatyka.pl

Marcin Faszczewski

Współzałożyciel i naczelny projektów – wszystko zaczęło się od Marcina! To on w wyniku pasji do automatyki założył blog iAutomatyka.pl, który przy współpracy z Rafałem przerodził się w potężny portal agregujący informacje z przemysłu. Równolegle projekt został rozgałęziony o inne strony i social media. Marcin to z zawodu doświadczony automatyk programista. Swoje kompetencje połączył z informatyką, marketingiem, grafiką, pisaniem i… czego on jeszcze nie umie? Z tej synergii powstaje wiele akcji, z której korzysta cała branża!

Marcin w naszym zespole opiekuje się w zasadzie każdym projektem i zleceniem w pierwszej i ostatniej fazie realizacji. W pozostałym czasie może liczyć na zespół, który w razie potrzeby może liczyć na niego. Każdy dzień w biurze rozpoczyna  zazwyczaj od świeżo mielonej kawy i tryskającej energii płynącej z nowych pomysłów.

🔗 LinkedIn
📧 marcin.faszczewski@iautomatyka.pl
📞 +48 669 160 390

Rafał Kupiński

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający – tworząc koncepcje portalu wraz z Marcinem za główny cel uznali zgromadzenie w jednym miejscu firm, informacji oraz wiedzy z branży automatyki i robotyki. Po dzisiejszy dzień nic się nie zmieniło, dalej dążą do określonego celu z wielkim bagażem doświadczeń, udoskonaleniami i wciąż powiększającym się zespołem.

Rafał, zdecydowanie przejął kwestie prawne firmy jak i koordynacje całym zespołem. Dla oderwania się od kwestii organizacyjnych, uczestniczy w wielu szkoleniach, podnosi kwalifikacje personalne oraz utrzymuje długotrwały kontakt z klientem. W wolnym czasie, pracuje nad rozwojem osobistym.

🔗 LinkedIn
📧 rafal.kupinski@iautomatyka.pl
📞 +48 606 477 322

Piotr Gwiazdowski

Redaktor Naczelny iAutomatyka.pl – Inżynier automatyki i robotyki z lekkim piórem.  Łączy dwie pasje w jednym miejscu – ciekawość świata automatyki z lekkością przekazania informacji innym inżynierom. Prócz artykułów, to nasz człowiek w tworzeniu scenariuszy i organizacji social media.  W wolnych chwilach zajmuje się aktorstwem i filmowaniem, dlatego też wyrusza w szeregi medialne przekazu informacji w naszej firmie.

Piotr koordynuje w zespole agregowanie artykułów i wydarzeń, jest pierwszym kontaktem z przesyłanymi od Was publikacjami. W tych właśnie sprawach możecie kontaktować się z nim bezpośrednio:

🔗 LinkedIn
📧 piotr.gwiazdowski@iautomatyka.pl

Patryk Dłuski

Dyrektor handlowy – Patryk to człowiek, który odnalazł swój żywioł! Mimo, iż skończył studia Automatyki i Robotyki to swoją karierę postanowił rozwijać w kierunku handlowym. Łącząc te dwie drogi doskonale potrafi zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować najlepsze rozwiązanie. W zespole zawsze powtarza „Najważniejsze to dostarczyć naszym użytkownikom wartościowej treści, spełniając cele naszego klienta„.

Skontaktuj się z Patrykiem jeśli interesują Cię konkretne wyniki.

🔗 LinkedIn
📧 patryk.dluski@iautomatyka.pl
📞 + 48 737 707 078

Łukasz Gudel

Specjalista ds automatyki, redaktor, filmowiec – da się połączyć te trzy kompetencje? Łukasz to świetny na to dowód! W iAutomatyka zajmuje się głównie testami oraz recenzją komponentów automatyki –  zanim oceni dane urządzenie musi go dotknąć, przetestować, przeżyć bój z konfiguracją i jego możliwościami. Łukasz specjalizuje się również w filmowaniu i postprodukcji video, to dzięki niemu możemy chwalić się medialnym przekazem najciekawszych dla automatyków treści.

🔗 LinkedIn
📧 lukasz.gudel@iautomatyka.pl

Agata Stadnicka

Specjalista ds automatyki, redaktor – doświadczenie w układach automatyki zyskała w firmie KART, gdzie zajmowała się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem zautomatyzowanych maszyn i obiektów automatyki. W iAutomatyka, oprócz pracą nad filmami i artykułami zajmuje się produkcją kursów online. Łamiąca stereotypy, zawsze uśmiechnięta i pełna energii Pani Inżynier Automatyki.

🔗 LinkedIn
📧 agata.stadnicka@iautomatyka.pl

Paulina Łapińska

Młodszy specjalista ds automatyki, redaktor – nasza wschodząca gwiazda! Paulinę najbardziej kręcą testy urządzeń i pisanie recenzji. Jest ogromnym wsparciem dla całej redakcji, gdyż dba o publikację przesłanych artykułów od firm i inżynierów. Na swoim koncie ma już sporo ciekawych wpisów oraz wkład w produkcję wielu filmów.

🔗 LinkedIn
📧 paulina.lapinska@iautomatyka.pl

Lucjusz Sawicki

Specjalista ds marketingu i social media – Lucjusz to nasz człowiek od ostatnich gałęzi naszego zasięgu, social media. Pilnuje, aby informacje z naszego portalu miały jak największy zasięg wśród społeczności. Planuje i realizuje kampanie social newsletterowe dla naszych artykułów, publikacji automatyków i komunikatów przesłanych od firm. Strateg marketingowy, grafik i pasjonata designu.

🔗 LinkedIn
📧 lucjusz.sawicki@iautomatyka.pl

Martyna Frąckiel

Project manager – słowo które ją opisuje? Zdecydowanie jest to ORGANIZACJA!

Martyna w zespole pilnuje przepływu zleceń, terminów i zadań w taki sposób, aby każdy z zespołu mógł po pracy wrócić do domu z pustą głową. Zajmuje się też organizacją targów, wydarzeń zewnętrznych i wyjazdów. Możemy śmiało zapomnieć o wielu sprawach, ale jak termin się zbliża, Martyna przypomni o tym. Dzięki niej jesteśmy tacy efektywni. Rodzona siostra Marcina 😉

🔗 LinkedIn
📧 martyna.frackiel@iautomatyka.pl
📞 + 48 607 319 659

Monika Halec

Partner Project Manager – Monia przejęła ścieżkę rozwoju naszej firmy na rynki zagraniczne. Już niebawem ruszymy z naszą bliźniaczą platformą w języku angielskim. Kobieta burza, precyzyjna jak przemysłowy robot. Dba również o rozwój naszej platformy z kursami online KursyAutomatyki.pl oraz koordynuje projekt „Konkurs iAutomatyka„.

🔗 LinkedIn
📧 monika.halec@iautomatyka.pl
📞 +48 669 160 390

Grzegorz Turowski

Inżynier Automatyki – Inżynier specjalizujący się w programowaniu sterowników PLC.  Oprócz ogromnej wiedzy, Grzegorz ma wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów WODKAN.  Nie zabrakło również styczności w działach utrzymania ruchu. Wykorzystując wieloletnią wiedzę oraz styczność z wieloma producentami sterowników PLC – Grześ w naszej firmie testuje, recenzuje oraz tworzy kursy online (zobacz), abyście Wy mogli podnosić swoją wiedzę i kwalifikację. Obecnie Grzegorz również pracuje jako automatyk w firme KAN.

🔗 LinkedIn

Paweł Zadroga

Inżynier Automatyki – Inżynier Automatyki i Robotyki, do zespołu dołączył w 2017 roku i oczarował swoją umiejętnością przekazywania wiedzy. Ogromnie zaangażowany, w każdy projekt, który wykonuje zawsze daje z siebie wszystko a jego efekty przerastają wszelkie oczekiwania. Prekursor wyznaczający nowe standardy i podejście do publikowanych treści. Obecnie również pracuje jako Inżynier Automatyk w firmie Elektrum.

🔗 LinkedIn

Adrian Waśko

Web developer – Adrian przyjmuje na warsztat wszelkie nasze pomysły dotyczące działania naszych portali a następnie daje im ujrzeć światło dzienne. Koordynuje wszelkie aspekty analityczne stron, pixele facebook, google ads, google tag manager i wiele innych zaawansowanych informatycznych niuansów. Razem z Kamilą prowadzą też firmę Akamadr.

🔗 LinkedIn

Kamila Lickiewicz

Web developer – Kamila zajmuje się najbardziej zaawansowanymi zleceniami programistycznymi na naszych stronach. Wdraża takie moduły jak wydarzenia i umożliwienie dodawania artykułów. Ma niesamowite wyczucie Web Designu, bardzo rzadko się po niej coś poprawia. Razem z Adrianem prowadzą też firmę Akamadr.

🔗 LinkedIn

Nasze projekty

Portal iAutomatyka.pl

🔥🔥🔥 Zasięg 60 000 UU/msc
Oferta współpracy

Projekt iAutomatyka dla firm

 🤝 50+ Partnerów iAutomatyka.pl
Oferta współpracy

Projekt iAutomatyka dla Automatyków

🤝 300+ publikacji od automatyków
Konkurs iAutomatyka

Platforma kursów online

🔥 2500+ kursantów
KursyAutomatyki.pl

Forum Automatyki

🔥 1500+ klubowiczów
KlubAutomatyka.pl

Portal ogłoszeń przemysłowych

🔥 2600+ ogłoszeń przemysłowych
Allektro.pl

Społeczność i social media

Fanpage iAutomatyka.pl

🔥🔥 15 500+ fanów
Dołącz do Nas 🙂

Fanpage Allektro.pl

🔥 6000+ fanów
Zobacz fanpage

Fanpage KlubAutomatyka.pl

🔥 2150+ fanów
Zobacz fanpage

LinkedIn iAutomatyka.pl

🔥 4650+ obserwujących
Obserwuj nas

Youtube iAutomatyka.pl

🔥🔥 14 600+ subskrypcji
Obejrzyj nasze recenzje i filmy

grupa Automatyk Może Więcej

🔥🔥🔥 18 100+ członków
Dołącz do grupy

grupa Handel Automatyką

🔥 4400+ członków
Dołącz do grupy

grupa studenci Automatyki i Robotyki

🔥 5100+ członków
Dołącz do grupy

grupa Automatyka Budynkowa

🔥 4400+ członków
Dołącz do grupy