Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

O nas – Zespół iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl to projekt powstały z pasji ludzi (inżynierów automatyki). Niektórzy nazywają nas mentorami branży, czasami wodzirejami automatyki, agregatorami wiedzy czy integratorami ludzi z automatyką.

My lubimy mówić, że jesteśmy agencją merytoryczną, działającą w branży przemysłowej, głównie z obszaru automatyki i robotyki. Skupiamy się na budowaniu społeczności polskich inżynierów oraz firm produkujących automatykę, aby wspólnie agregować wiedzę merytoryczną i wspólnie produkować kursy online, poradniki, recenzje i testy urządzeń.

Nasz główny cel to podnoszenie kompetencji automatyków. Wierzymy, że potrafimy zmienić status Polski na tle Europy w realizowaniu zaawansowanych obiektów przemysłu. Energii do pracy dodają nam nasi użytkownicy, od których mamy ogromną ilość dobrego słowa za naszą misję. Przez nasze działania osiągamy potrójną korzyść, użytkownik ma wiedzę, firma rozgłos i klienta, a my możemy dalej rozwijać projekt.

Nasze główne usługi:

  • opracowanie publikacji merytorycznych, recenzji urządzeń,
  • produkcja filmów z testów urządzeń, wywiadów z ekspertami,
  • produkcja kursów online na platformie kursyautomatyki.pl,
  • zorganizowane akcje wśród naszej społeczności (60 000 UU/msc),
  • social newslettery o ogromnym zasięgu,
  • promowanie wydarzeń i webinarów,
  • badania rynkowe i społecznościowe.

Marcin Faszczewski

Współzałożyciel i naczelny projektów – wszystko zaczęło się od Marcina! To on w wyniku pasji do automatyki założył blog iAutomatyka.pl, który przy współpracy z Rafałem przerodził się w potężny portal agregujący informacje z przemysłu. Równolegle projekt został rozgałęziony o inne strony i social media. Marcin to z zawodu doświadczony automatyk programista. Swoje kompetencje połączył z informatyką, marketingiem, grafiką, pisaniem i… czego on jeszcze nie umie? Z tej synergii powstaje wiele akcji, z której korzysta cała branża!

Marcin w naszym zespole opiekuje się w zasadzie każdym projektem i zleceniem w pierwszej i ostatniej fazie realizacji. W pozostałym czasie może liczyć na zespół, który w razie potrzeby może liczyć na niego. Każdy dzień w biurze rozpoczyna zazwyczaj od świeżo mielonej kawy i tryskającej energii płynącej z nowych pomysłów.

Rafał Kupiński

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający – tworząc koncepcje portalu wraz z Marcinem za główny cel uznali zgromadzenie w jednym miejscu firm, informacji oraz wiedzy z branży automatyki i robotyki. Po dzisiejszy dzień nic się nie zmieniło, dalej dążą do określonego celu z wielkim bagażem doświadczeń, udoskonaleniami i wciąż powiększającym się zespołem.

Rafał, zdecydowanie przejął kwestie prawne firmy jak i koordynacje całym zespołem. Dla oderwania się od kwestii organizacyjnych, uczestniczy w wielu szkoleniach, podnosi kwalifikacje personalne oraz utrzymuje długotrwały kontakt z klientem. W wolnym czasie, pracuje nad rozwojem osobistym.

Patryk Dłuski

Dyrektor handlowy – Patryk to człowiek, który odnalazł swój żywioł! Mimo, iż skończył studia Automatyki i Robotyki to swoją karierę postanowił rozwijać w kierunku handlowym. Łącząc te dwie drogi doskonale potrafi zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować najlepsze rozwiązanie. W zespole zawsze powtarza „Najważniejsze to dostarczyć naszym użytkownikom wartościowej treści, spełniając cele naszego klienta„.

Skontaktuj się z Patrykiem jeśli interesują Cię konkretne wyniki.

Martyna Frąckiel

Project Manager – słowo które ją opisuje? Zdecydowanie jest to ORGANIZACJA!

Martyna kobieta burza, dba o naszych klientów ponadto pilnuje, aby informacje z naszego portalu miały jak największy zasięg wśród społeczności. Planuje i realizuje kampanie social newsletterowe dla naszych artykułów, publikacji automatyków i komunikatów przesłanych od firm. Zajmuje się też organizacją targów, wydarzeń zewnętrznych i wyjazdów. Możemy śmiało zapomnieć o wielu sprawach, ale jak termin się zbliża, Martyna przypomni o tym. Dzięki niej jesteśmy tacy efektywni.

Paweł Zadroga

Inżynier Automatyki – Inżynier Automatyki i Robotyki, do zespołu dołączył w 2017 roku i oczarował swoją umiejętnością przekazywania wiedzy. Ogromnie zaangażowany w każdy projekt, który wykonuje. Zawsze daje z siebie wszystko, a efekty przerastają wszelkie oczekiwania. Prekursor wyznaczający nowe standardy i podejście do publikowanych treści. Doświadczenie zdobywał jako Inżynier Automatyk w firmie Electrum, a obecnie realizuje własne projekty z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej.

Szymon Kuźnicki

Producent wideo - Szymon jest specjalistą w dziedzinie produkcji wideo. Od montażu po planowanie i realizację nagrań, zajmuję się kompleksową produkcją kursów oraz filmów dla portalu iAutomatyka. Jego bogate doświadczenie zdobywał na planach filmowych i przy realizacji kampanii reklamowych.
Nagrywaniem zajmuję się od najmłodszych lat – początkowo jako hobby, które z czasem przekształciło się w prawdziwą pasję i zawodową karierę. Jego praca to nie tylko techniczne umiejętności, ale także zaangażowanie i kreatywność, które wkładam w każdy projekt.

Kamila Lickiewicz

Web developer – Kamila zajmuje się najbardziej zaawansowanymi zleceniami programistycznymi na naszych stronach. Wdraża takie moduły jak wydarzenia i umożliwienie dodawania artykułów. Ma niesamowite wyczucie Web Designu, bardzo rzadko się po niej coś poprawia.

Adrian Waśko

Web developer – Adrian przyjmuje na warsztat wszelkie nasze pomysły dotyczące działania naszych portali a następnie daje im ujrzeć światło dzienne. Koordynuje wszelkie aspekty analityczne stron, pixele facebook, google ads, google tag manager i wiele innych zaawansowanych informatycznych niuansów.

Portal iAutomatyka

Portal iAutomatyka

Zasięg 60 000 UU/msc

Oferta współpracy

Projekt iAutomatyka dla firm

50+ Partnerów iAutomatyka.pl

Oferta współpracy

Projekt iAutomatyka dla automatyków

300+ publikacji od automatyków

Konkurs iAutomatyka

Platforma kursów online

2500+ kursantów KursyAutomatyki.pl

Forum automatyki

2500+ kursantów

KursyAutomatyki.pl

Portal ogłoszeń przemysłowych

600+ ogłoszeń przemysłowych

Allektro.pl

Społeczność i social media

Fanpage iAutomatyka.pl

17750+ fanów

Dołącz do Nas

Fanpage allektro.pl

6000+ fanów Zobacz fanpage

https://www.facebook.com/pg/bekaelektryczna/posts/

2150+ fanów

Zobacz fanpage

Linkedin iAutomatyka.pl

4650+ obserwujących Obserwuj nas

YouTube iAutomatyka.pl

21100+ subskrypcji Obejrzyj nasze recenzje i filmy

Grupa automatyk może więcej

24500+ członków Dołącz do grupy

Grupa handel automatyką

7700+ członków Dołącz do grupy

Grupa studenci automatyki i robotyki

6900+ członków Dołącz do grupy

Grupa automatyka budynkowa

6300+ członków

Dołącz do grupy