Data dodania 15 marca 2021 /

Ten kurs zawiera podstawy z dziedziny serwomechanizmów. Składa się z pierwszego modułu wprowadzającego, pełnego kursu o serwomechanizmach. Mini kurs przeprowadzi Cię przez podstawowe zagadnienia związane z serwomechanizmami. Zaczniemy od samej definicji serwo, trybów sterowania, a skończymy na konfiguracji i zadaniach wykonywanych przez serwomechanizmy. Przedstawimy również podstawową wiedzę na temat enkoderów i serwowzmaczniaczy. Dzięki tym wideo, zrozumiesz, jak zbudowany jest i jak funkcjonuje układ napędowy składający się z serwosilnika, enkodera, serwowzmacniacza i sterownika.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kim jest Twój prowadzący?

Adam Syrek już od ponad 10 lat pracuje w firmie Mitsubishi Electric jako lider wsparcia technicznego. W swojej karierze pomógł już setkom klientów, integratorom i producentom maszyn we wdrażaniu i ulepszaniu układów w oparciu o serwomechanizmy. Jego doświadczenie przekuwamy na format szkolenia online w formie video, artykułów i ćwiczeń, dzięki którym przetrzemy Tobie szlak w zostaniu ekspertem od serwomechanizmów.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z automatyką oraz dla doświadczonych automatyków i projektantów układów napędowych. Dlaczego? Kurs co prawda zawiera podstawowe informacje, ale nie dajcie się tym zwieść! W trakcie kursu jest przekazywanych tak dużo, nawet tych najmniejszych szczegółów, że będziesz miał wrażenie, że to nie jest taka podstawowa wiedza.

Adam Syrek, prezentuje zagadnienia w sposób stonowany, bez pośpiechu, w ciągu logicznym i bardzo precyzyjnie. W każdej lekcji czuć jego eksperckie podejście do tematu.

Opcje kursu

👉 Dostęp do kursu po zapisie jest dożywotni – wracasz do kursu kiedy chcesz.

👉 Kurs możesz oglądać na komputerze i smartfonie / tablecie.

👉 Lekcje są uzupełnione o dodatkowe artykuły.

👉 Zapisując się na kurs, możesz otrzymywać wiadomości o kolejnych kursach.

Agenda kursu

  1. Co to jest serwomechanizm?
  2. Serwosilniki – rola i typy silników stosowane w napędach serwo
  3. Enkodery – rola, rodzaje, zasada działania
  4. Serwowzmacniacze – rola i zasada działania
  5. Środowisko programistyczne serwomechanizmów
  6. Pobieranie oprogramowania
  7. Wstęp do symulacji
  8. Dołącz do pełnego kursu o serwomechanizmach z Mitsubishi Electric
  9. Pytania techniczne i ofertowe do Mitsubishi Electric – kontakt
  10. Praca domowa

ZAPISZ SIĘ NA KURS

POLECANE