Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Co mówią o nas ludzie?

To nasza społeczność pisze o nas historię w e-mailach, social media i przy każdym kontakcie.
Dziękujemy Wam za tę pozytywną energię!
Dzięki Wam wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku. 

Poznaj nas

Dołącz jako firma lub inżynier 

Dzięki za Twoje zaangażowanie w tworzenie kursów i całego portalu iautomatyka. Sledze Was od początku, ponieważ właśnie w tym okresie zaczynałem przygodę z automatyka budynków i Szukałę wiedzy, wiedzy… a w sieci jej wtedy nie było i pewnego dnia pojawiła się strona iautomatyka. Bylem początkujący wiec interesowało mnie wszystko z tej dziedziny, wiele rzeczy nie rozumiałem i szukałem pomocy, książek, kursów itp. Teraz dużo rzeczy można znaleźć na Waszym portalu lub na Facebook Ktoś doradzi. Teraz na pewno początkującym jest dużo łatwiej, a to dzięki Tobie. Fajnie, że się za to zabrałeś i dalej rozwijasz. Życzę powodzenia i kolejnych dobrych pomysłów.

Zbigniew
Wiadomość e-mail

Grzegorz Dubnicki
Komentarz do wywiadu Wspolpracownia.pl z Marcinem Faszczewskim

Jacek Środoń
Komentarz do wywiadu Wspolpracownia.pl z Marcinem Faszczewskim

Artur Dybich
Komentarz do wywiadu Wspolpracownia.pl z Marcinem Faszczewskim

Agnieszka Kuba
Komentarz do wywiadu Wspolpracownia.pl z Marcinem Faszczewskim

Kolega polecił mi Wasza stronę i zapisałem się na jeden webinar na jutro. Jednocześnie zauważyłem że jest dostępny kurs o falowanikach, zobaczyłem cenę i od razu kupiłem. Ogólnie mam wiedzę teoretyczna na temat działania silników a także vsd, ale stwierdziłem że za takie pieniądze to szkoda tego nie wziąć. Zwłaszcza, że lubię obejrzeć ten sam problem z wielu punktów widzenia. Każdy uczy inaczej i czasami można usłyszeć jedno zdanie (nawet tylko jedno z całego kursu), które może być kluczowe dla zrozumienia problemu. A tak jak mówię cena jest naprawdę rozsądna.

Kamil
Wiadomość e-mail

Pierwszy raz na stronę iAutomatyka.pl trafiłem mniej więcej 4 lata temu. Był to czysty przypadek. Szukałem fachowej a jednocześnie przedstawionej  w prosty sposób wiedzy z zakresu czytania schematów elektrycznych. Na szczęście, jakimś magicznym sposobem, trafiłem w końcu na twój dosyć świeży poradnik. Być może dzisiaj jest łatwiej znaleźć pomoc na polskich stronach, blogach itp., lecz parę lat temu, aby odszukać sensowny kawałek wiedzy, objaśniający daną tematykę, trzeba było trafić na odpowiedni artykuł branżowego czasopisma bądź też korzystać z portali obcojęzycznych. Mniej więcej rok później, zainteresowałem się tematyką czujników optycznych i znów znalazłem ciekawy artykuł na twojej stronie. Ostatnio doskwierająca pandemia przyczyniła się  do masowych zwolnień w zakładach pracy więc pojawił się dogodny moment aby dowiedzieć się czegoś więcej. Z czystej ciekawości zajrzałem po dłuższej nieobecności na waszą stronę i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie progres jaki tam się dokonał. Jakość webinariów i kursów o wręcz poszukiwanej przez wielu tematyce sprawiły że znów zyskałem motywację do dalszego rozwoju zawodowego. Uważam, iż to jest bardzo dobra inicjatywa. 
W końcu i w naszym kraju, jedynym ograniczeniem do pozyskania wiedzy staje się organizacja czasu. Każdy kto odczuwa chęć szkolenia się w danej branży, poprzez darmowe lekcje i artykuły, może łatwiej dokonać wyboru, czy taka a nie inna dziedzina jest tym czego poszukuje. Sposób w jaki Ty jak również Dawid Wróblewski prowadzicie webinaria i kursy, jak potraficie dzielić się zdobytą wiedzą, jest po prostu świetny. 

Szymon O..
Wiadomość e-mail

Jak dla mnie to świetna wiadomość, że jest tyle kursów online. Idzie w łatwy sposób się doszkolić. Fajnie, że prowadzicie takie szkolenia. Oby jak najwięcej takich, w których jest przekazana praktyczna wiedza, a nie tylko teoretyczne formułki.
Dzięki za Waszą pracę i zaangażowanie.

Bartosz K.
Wiadomość e-mail

Na początku chciałbym podziękować całemu zespołowi za waszą pracę. Robicie kawał solidnej roboty, wasze starania, kursy, artykuły , strony , podcasty , wywiady są mega ciekawe i jest to automatyka pełną gębą. Dzięki waszym staraniom, wiedza która wydaje się być trudna do zdobycia jest tak przystępna. Na waszych artykułach wychowują się nowe pokolenia automatyków. Doceniam i liczę na więcej. […] Kończąc, dużo zdrowia w tym trudnym czasie, motywacji do pracy.

Sebastian B.
Wiadomość e-mail

Nauczyłem się czytać schematy oglądając Wasz kurs jak czytać schematy, do tej pory nikt na żadnej stronie nie ma tak ciekawego kursu.  Kursy dla mnie są mega, Dawid w bardzo fajny sposób przekazuje wiedzę. Fajną sprawą są też dołączone materiały pod odcinkami. Dzięki wywiadowi z Dawidem „PRZEMIENNIK CZĘSTOTLIWOŚCI CZY FALOWNIK” mocno pogłębiłem swoją wiedzę w temacie falowników. Od Was nauczyłem się podstaw a reszta jakoś idzie.

Kamil  C.
Wiadomość e-mail

Dziękuję za przesłanie informacji o webinariach, może uda mi się wziąć w którymś udział 😉 […] Dobrze słyszeć, ze redakcja iAutomatyka.pl działa w obecnej sytuacji. Robicie super robotę swoim projektem i mam nadzieję, ze nadal będziecie to robili 🙂

Dawid L.
Wiadomość e-mail

Także całym sercem popieram inicjatywę iautomatyka!! Jestem regularnym czytelnikiem od samego początku powstania Waszego portalu. Trzymam kciuki za rozwój!

Piotr S.
Wiadomość e-mail

Dzięki wielkie za webinar, bo niestety nie udało mi się obejrzeć go w całości online, więc mogłem go zobaczyć później 😀 Robicie świetną robotę! 🙂

Jacek M.
Wiadomość e-mail 

Moim zdaniem powinno dzielić się wiedzą w naszym fachu. Również uznaję że to tylko polepszy sytuację na rynku bo polskie firmy będą robić coraz więcej grubych projektów a inwestorzy chętniej będą wydawać na nie pieniądze. […] Także całym sercem popieram inicjatywę iautomatyka!! Jestem regularnym czytelnikiem od samego początku powstania Waszego portalu. Trzymam kciuki za rozwój !

Piotr S.
Wiadomość e-mail

Dziękuję za pamięć o skromnym automatyku i zaangażowanie w życie naszej automatycznej społeczności 😉 Tobie oraz całemu zespołowi iAutomatyka życzę dużo zdrowia i cierpliwości!

Dominik M.
Wiadomość e-mail

Dzięki waszej stronie „iautomatyka.pl” naprawdę dużo się nauczyłem, za co jestem wdzięczny.

Kamil C.
Wiadomość e-mail

A jeszcze jedno najważniejsze, Marcin nie zastanawiaj się czy zrobić webinar o Tobie i jak zostać automatykiem. Ja Cię bardzo o to proszę, elektronika i automatyka bardzo mnie interesują i na pewno nie tylko mnie Marcinie działaj cieszę się, że jest ktoś taki jak Ty, pozdrawiam.

Tobiasz B.
Wiadomość e-mail

Dziękuję Ci bardzo za wiadomość oraz wskazówki dla ulepszenia pracy w taki czas!
Również życie dużo zdrowia i sukcesów!

Pavlo
Wiadomość e-mail