Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

ERKO CASE STUDY | Oko ludzkie, a może oko kamery?

Decentralizacja i rosnąca popularność systemów automatyki stają się kluczowymi trendami w dzisiejszym przemyśle produkcyjnym. Przedsiębiorstwo ERKO postanowiło wykorzystać tę koncepcję, implementując innowacyjne podejście do kontroli jakości lutowanych indukcyjnie złączek kablowych w trakcie zautomatyzowanego procesu lutowania.

Nowa era kontroli jakości w produkcji złączek kablowych

Wyzwaniem stała się potrzeba zapewnienia niezawodności i trwałości w procesie produkcyjnym, szczególnie podczas lutowania, co skłoniło firmę ERKO do wprowadzenia ekologicznej technologii produkcji. Wyeliminowanie pracy manualnej na rzecz zrobotyzowanej linii oraz zastosowanie systemu wizyjnego miało kluczowe znaczenie dla poprawy jakości i efektywności produkcji.

Rozwiązanie to idealnie wpisuje się w trend Przemysłu 4.0, gdzie sygnały są zbierane bezpośrednio w miejscu powstawania, eliminując potrzebę ich przesyłania do centralnych punktów. Studium przypadku prezentujące ten innowacyjny projekt był uczestnikiem konkursu Balluff Case Study Challenge, zdobywając zaszczytne miejsce.

Więcej szczegółów na temat zastosowania systemów wizyjnych i ich wpływu na jakość produkcji złączek kablowych znajdziesz w pełnym tekście na blogu Balluffa.

Link do pełnego tekstu.

Zapraszamy do zgłębienia wiedzy i inspiracji innowacyjnym rozwiązaniem!