Data dodania 18 grudnia 2018 /

Szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk

Usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klienckimi użytkownika. Intuicyjne interfejsy u-link są szybkie i łatwe zarówno do skonfigurowania, jak i zaadoptowania do specyficznych procesów. Innowacyjna obsługa na specjalnie zabezpieczonych serwerach dostarcza także platformę on-line, która zapewnia zgodność pomiędzy różnymi systemami informatycznymi podczas realizacji usług zdalnego utrzymania ruchu.Dzięki swoim specjalnym własnościom u-link może być bazą dla bezpiecznego i przystępnego montażu nawet zaawansowanych i skomplikowanych topologii systemów zdalnego utrzymania ruchu. Jasna struktura oznacza łatwość zarządzania wieloma zakładami produkcyjnymi i użytkownikami, zaś opcja rozszerzania o nieograniczoną liczbę dodatkowych routerów i użytkowników oznacza, że u-link można optymalnie zaadoptować do spełniania specyficznych wymagań danej firmy.

Zalety

Zminimalizowana konfiguracja

Intuicyjne interfejsy u-link są szybkie i łatwe zarówno do skonfigurowania, jak i zaadoptowania do specyficznych procesów. Dzięki temu routery i stacje klienckie mogą być łatwo podłączone, co pozwala na szybkie łączenie wielu maszyn z usługą w chmurze.

Bezpieczne zdalne utrzymanie ruchu i zdalna diagnostyka

Dostęp do maszyn i całych fabryk uzyskujemy zdalnie za pomocą bezpiecznego połączenia VPN, niezależnie od miejsca na świecie. Wysoki poziom dostępności serwerów oznacza bezpieczny dostęp do zasobów w każdej chwili.Innowacyjna obsługa na specjalnie zabezpieczonych serwerach dostarcza także platformę on-line, która zapewnia zgodność pomiędzy różnymi systemami informatycznymi podczas realizacji usług zdalnego utrzymania ruchu. 

Monitoring i raporty stanu

Dodatkowo dzięki oprogramowaniu Weidmüller Heartbeat dostępność routera może być raportowana do u-link, co pozwala na monitorowanie jego stanu.

Spersonalizowane zarządzanie systemem

Dzięki swoim specjalnym własnościom u-link może być bazą dla bezpiecznego i przystępnego montażu nawet zaawansowanych i skomplikowanych topologii systemów zdalnego utrzymania ruchu. Jasna struktura oznacza łatwość zarządzania wieloma zakładami produkcyjnymi i użytkownikami, zaś opcja rozszerzania o nieograniczoną liczbę dodatkowych routerów i użytkowników oznacza, że u-link można optymalnie zaadoptować   do specyficznych wymagań danej firmy.

 

Więcej na www.weidmuller.pl/u-link

POLECANE