Data dodania 15 marca 2021 /

Zapraszamy Cię na pełny kurs zdalnego dostępu SECOMEA. Kurs powstał z myślą o każdym, kto chce zgłębić tajniki zdalnego dostępu do maszyn i sieci przemysłowej. Zdalny dostęp rozwija się dynamiczne i zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w sytuacji w jakiej znalazł się świat. Dedykujemy ten kurs zarówno początkującym automatykom, serwisantom, projektantom jak i doświadczonym inżynierom związanych z automatyką przemysłową, którzy chcą w profesjonalny sposób wdrażać i zarządzać zdalnym dostępem do obiektów automatyki i maszyn.

Zaczniemy od podstaw, dowiesz się czym jest zdalny dostęp, po co i w jakim celu go stosujemy. Dowiesz się więcej o serwisie maszyn i sieci. Dalej wyjaśnimy jakie narzędzia wykorzystuje się przy zdalnym dostępie. Powiemy Ci o charakterystyce sieci LAN, WAN, wyjaśnimy połączenia TCP/IP. Po teorii przejdziemy do praktyki, gdzie pokażemy Ci wszystkie omawiane kwestie na na rzeczywistym sprzęcie do zdalnego dostępu. Poznasz wiele funkcji i programów, które się do tego wykorzystuje. Nauczysz się jak zarządzać użytkownikowi, a także zdradzimy Ci kilka sekretów, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo.

Co otrzymasz po zapisie na kurs?

✔️ Roczny dostęp do kursu online.
✔️ Wsparcie techniczne od prowadzących kurs
✔️ Bezpłatne dodatkowe lekcje w przyszłości.
✔️ Ponad 40 lekcji WIDEO z udziałem Krzysztofa Zajdel oraz Anny Zajdel z firmy COMPARTA.
✔️ 30 pytań testowych.
✔️ Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących jak i praktykujących automatykach. Zarówno dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze zdalnym dostępem, jak i również dla tych, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Kurs rozpoczniemy od wprowadzenia teoretycznego, tak byś na początku zrozumiał omawiany materiał. Wszystkie omawiane kwestie zostaną przedstawione na rzeczywistym sprzęcie, dzięki czemu jeszcze bardziej utrwalisz swoją wiedzę. Zdalny dostęp jest dość nową dziedziną, jednak przez sytuację panującą na świecie dynamicznie się rozwija i zyskuje na popularności. Dzięki kursowi poznasz wiedzę, która jest tak bardzo obecnie potrzebna i pożądana.

💡 Czy chcesz nauczyć się zdalnege dostępu do maszyn i sieci?
💡 Chcesz nauczyć się wykorzystywać narzędzie SECOMEA?
💡 Chcesz więcej zarabiać? Im więcej umiesz, tym więcej z(a)robisz.
💡 Czy chcesz być automatykiem?
💡 Czy chcesz poznać sekrety dbania o bezpieczeństwo?
💡 Czy chcesz wykorzystywać zaawansowane funkcje zdalnego dostępu?
💡 Czy chcesz dodać do swojego CV certyfikat poparty wiedzą?

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś TAK!, warto zainteresować się tym kursem.

Co zawiera kurs?

W kursie m.in. znajdziesz odpowiedzi na pytania:

☝ Czym jest zdalny dostęp?
☝ Dlaczego zdalny dostęp jest ważny w przemyśle?
☝ Jakie narzędzia można wykorzystać podczas zdalnego dostępu?
☝ Czym jest VPN?
☝ Czym charakteryzuje się SECOMEA?
☝ Czym różni się sieć LAN od WAN?
☝ Czym jest adres MAC, IP?
☝ Jak przygotować do pracy SiteManager?
☝ Jak zbudowany jest router SiteManager?
☝ Co to jest firewall i firewall friendly?
☝ Jakie zagrożenia czekają na nas w sieci?
☝ Jak zadbać o bezpieczeństwo poprzez szyfrowanie?
☝ Jak wykonać uwierzytelnianie użytkowników?
☝ Jak otrzymać zdalny dostęp przez konwerter USB?

👉 Tego i wiele więcej dowiesz się z tego kursu. Zobacz pełną agendę kursu

Czy potrzebuję sprzętu do kursu?

Nie jest to konieczne!
Omawiane treści w celu lepszego zrozumienia będą pokazywane na rzeczywistych urządzeniach. Dzięki temu będziesz w stanie zrozumieć jak działa w praktyce dane zagadnienie. Dodatkowym atutem będzie jeśli posiadasz własny pakiet startowy SECOMEA, dzięki czemu będziesz w stanie powtórzyć poruszane tematy na własnym sprzęcie. Jednak nie jest to wymagane. SECOMEA oferuje możliwość bezpłatnego przetestowania swoich usług: DCC TrialLogTunnel TrialSMS Trial. Każdą z tych usług możesz testować przez 30 dni.

>> UWAGA! << Posiadaczom pełnego kursu, którzy nie posiadają sprzętu SECOMEA, firma COMPARTA oferuje jednorazową możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu i przetestowania usług przez 14 dni.

Kim są Twoi prowadzący?

W trakcie kursu będą Ci towarzyszyli Krzysztof Zajdel oraz Anna Zajdel z firmy Comparta.pl, która jest dystrybutorem sprzętu SECOMEA. Po środku trójki jest Marcin Faszczewski z iAutomatyka.pl, który koordynował cały proces powstawania kursu. Wykonaliśmy szkolenie online, które w spokojnym tempie wdroży Cię w świat SECOMEA. Poznasz sposoby konfiguracji i zarządzania zdalnym dostępem, jakie stosują profesjonalni praktycy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kategoria : Szkolenia
Profil / Zakres : Sterowanie i regulacja
POLECANE