Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Polski Robot w Budapeszcie

Firma ATT Hungary – dystrybutor i partner Grupy RENEX – zaprezentowała Robota Lutowniczego REECO na targach branży elektronicznej InnoElectro w Budapeszcie.

Odwiedzający wydarzenie mieli możliwość zaznajomić się z cieszącym się coraz większym zainteresowaniem polskim Robotem Lutowniczym REECO. Te dostępne w Polsce od kilku lat urządzenia są obecnie wprowadzane na rynki krajów europejskich.

ATT Hungary jest firmą dostarczającą urządzenia i materiały zużywalne uznanych światowych producentów na rynek węgierski. Od końca ubiegłego roku współpracuje z Grupą RENEX jako dystrybutor opracowanych i produkowanych przez nią robotów i urządzeń do produkcji elektroniki.

W ramach wydarzenia zaprezentowano Robota Lutowniczego REECO w wariancie RE2100 – z transportem krawędziowym (inline) pozwalającego na efektywną kosztowo automatyzację procesu lutowania komponentów THT.

„Rozwój eksportu jest dla nas kluczowy. W ślad za sukcesem zagranicznym naszych mebli antystatycznych i odzieży specjalistycznej podążają dzisiaj opracowane i produkowane przez nas roboty i urządzenia. Duże zainteresowanie na targach w Budapeszcie jakim cieszył się zaprezentowany przez naszego partnera Robot Lutowniczy REECO stanowi dowód słuszności tej drogi. Jesteśmy dumni że polskie produkty z zakresu nowoczesnych technologii zdobywają uznanie na rynkach zagranicznych.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Robot Lutowniczy REECO został opracowany przez Grupę RENEX do celów automatyzacji lutowania komponentów THT zarówno w przedsiębiorstwach gdzie już prowadzona jest produkcja elektroniki jak i w tych nowopowstających.

Na przykładzie zaprezentowanej na Węgrzech jednostki odwiedzający na Węgrzech mieli możliwość zapoznania się z możliwościami całej serii robotów REECO. Inne modele tych urządzeń pozwalają na automatyzację również takich procesów produkcyjnych jak skręcanie, dozowanie, pokrywanie powłokami conformal coating oraz znakowanie laserowe. Dostępne są one w dwóch wariantach w zakresie obudowy – w wersji z transportem krawędziowym – z przeznaczeniem do pracy inline oraz ze stołem obrotowym – do działania poza linią produkcyjną. Ponadto realizowane są również projekty indywidualne, w ramach których opracowywane są niestandardowe urządzenia i linie produkcyjne.