Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Targi Warsaw Industry Automatica z udziałem Grupy RENEX

Grupa RENEX ogłasza swój udział w nadchodzących targach Warsaw Industry Automatica 2024 i serdecznie zaprasza odwiedzających na swoje stoisko B3.06 w Hali B.

Podczas wydarzenia Grupa RENEX przedstawi swoją kompleksową ofertę dedykowaną branży elektronicznej i innym sektorom specjalistycznym. W centrum prezentacji znajdą się rozwiązania REECO, w tym robot lutowniczy z automatycznym stołem obrotowym, robot dozujący oraz szeroka gama zrobotyzowanych rozwiązań YAMAHA.

Na stoisku będą prezentowane możliwości robotów REECO, które mogą być natychmiast wdrożone w działających liniach produkcyjnych, eliminując potrzebę czasochłonnych projektów integracyjnych. Odwiedzający będą mieli szansę zobaczyć w akcji najnowsze urządzenia z serii robotów REECO, które oferują zaawansowane technologie lutownicze i dozujące, demonstrujące ich efektywność i precyzję w zastosowaniach produkcyjnych.

W ramach współpracy z partnerami Grupa RENEX pokaże także specjalistyczne roboty YAMAHA, w tym roboty SCARA. Roboty przemysłowe typu SCARA to roboty manipulacyjne, których nazwa pochodzi od angielskiego akronimu SCARA (Selective Compliance Assembly Robot Arm) – wybieralny zespół ramion robota. Są one zaprojektowane do pracy w przemyśle, gdzie wymagana jest szybka i precyzyjna manipulacja przedmiotami na liniach produkcyjnych.

Ponadto odwiedzający będą mieli okazję poznać Meble Antystatyczne REECO. Ta linia mebli została zaprojektowana z myślą o branży elektronicznej, ale dzięki swojej jakości zdobywa popularność także w innych sektorach. Na stoisku będzie można zobaczyć między innymi Stół Antystatyczny Premium Electric z regulowaną elektrycznie wysokością.

Na stoisku Grupy RENEX będą obecni specjaliści z Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX, gotowi do konsultacji i pomocy w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.

Zapraszamy w dniach 14-16 maja 2024 roku do Ptak Warsaw Expo, na stoisko Grupy RENEX nr B3.06.