Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/Obraz1-4.jpg

Konfigurator odzieży ESD od Reeco – nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej

autor: RENEX Group.

Marka Reeco należąca do Grupy RENEX przedstawiła swój najnowszy konfigurator, pozwalający na indywidualne dostosowanie odzieży ochronnej do potrzeb przedsiębiorstw.

Marka Reeco wprowadza na rynek swoje najnowsze rozwiązanie – konfigurator odzieży ESD. Innowacyjne narzędzie online pozwala klientom z branży przemysłowej na szybkie i wygodne projektowanie spersonalizowanej odzieży ochronnej z funkcją ESD, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i norm bezpieczeństwa.

Konfigurator Reeco umożliwia użytkownikom dostosowanie szerokiej gamy produktów, takich jak fartuchy, bluzy czy koszulki. Platforma pozwala na wybór rozmiaru, koloru i dodatkowych elementów takich jak umieszczenie logo firmy gwarantując, że każdy element będzie pasował do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorstwa.

Główne funkcje konfiguratora odzieży antystatycznej od Reeco to:

 • Personalizacja kolorystyki: Bogata paleta kolorów pozwala na dostosowanie odzieży do wizerunku firmy.
 • Wybór odpowiedniego rozmiaru: Konfigurator umożliwia wybranie idealnego rozmiaru, gwarantując komfort noszenia i pełną ochronę.
 • Podgląd materiału: Klienci mogą zapoznać się z właściwościami różnych materiałów dostępnych na platformie.
 • Dodatki: Opcja dodawania logo przedsiębiorstwa.

Konfigurator odzieży umożliwia skonfigurowanie również odzieży Cleanroom, czyli specjalistycznej odzieży zaprojektowanej do stosowania w strefach EPA oraz pomieszczeniach czystych typu Cleanroom. Materiały użyte do produkcji odzieży Cleanroom spełniają rygorystyczne wymogi panujące w tych przestrzeniach.

Inwestując w innowacyjność i wysoką jakość swoich produktów, Reeco dostarcza nowoczesne i indywidualne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby swoich klientów. Dzięki personalizacji odzieży ochronnej, przedsiębiorstwa mogą poprawić bezpieczeństwo oraz efektywność pracy swoich zespołów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony https://clothing.reeco.info/konfiguruj/ i przekonania się, jak łatwo i szybko można stworzyć spersonalizowaną odzież ochronną z funkcją ESD dla swojej firmy.

O Reeco:

Reeco to polski producent rozwiązań specjalistycznych dla przemysłu, w tym odzieży ochronnej z funkcją ESD. Firma, będąca częścią Grupy RENEX, skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości, wygodnych i bezpiecznych rozwiązań dla swoich klientów, dbając jednocześnie o atrakcyjny design i funkcjonalność.Utworzono: / Kategoria:
 • Autor: RENEX Group
 • RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jako pierwsi, oddaliśmy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażony Demo-Room w kompletne linie do produkcji elektroniki.
 • Profil Autora
 • http://www.renex.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
 • Pomiar odległości to jedna z podstawowych dziedzin w technologii czujników. Do określania położenia w różnorodnych zastosowaniach wykorzystywana jest szeroka gama procesów. Firma Pepperl+Fuchs już teraz – w odróżnieniu od konkurencji ...
 • SIR6W, to nowa seria przekaźników interfejsowych przeznaczonych do separacji wejść/wyjść w aplikacjach PLC oraz do wielu różnych aplikacji jako elementy pośredniczące i wykonawcze. • SIR6W, to przekaźniki o niewielkich wymiarach 88,6 x 6,2 ...
 • Wyświetlacz słupkowy ITP15 jest kompaktowym wskaźnikiem procesowym, który wizualizuje analogowy sygnał wejściowy w zakresie od 0 do 100% z 10 słupkami po 10%. Sygnałem wejściowym może być liniowy sygnał napięciowy 0 (2) -10 V lub sygnał prą...
 • Szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk Usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klie...
 • To rozwiązanie oparte o technologię LoRaWAN pozwala skutecznie realizować działania ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa . Możliwość automatycznej kontroli dystansu z jednoczesnym monitoringiem relacji i wstecznym śledzeniem k...
 • Urządzenia firmy FATEK istnieją na rynku polskim od 2004 roku i stały się alternatywą dla już istniejących rozwiązań i urządzeń. Niezawodność, korzystna cena i możliwości sterowników PLC sprawiły, że zyskały one ogromne zainteresowanie prog...