Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/Obraz1-4.jpg

Konfigurator odzieży ESD od Reeco – nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej

autor: RENEX Group.

Marka Reeco należąca do Grupy RENEX przedstawiła swój najnowszy konfigurator, pozwalający na indywidualne dostosowanie odzieży ochronnej do potrzeb przedsiębiorstw.

Marka Reeco wprowadza na rynek swoje najnowsze rozwiązanie – konfigurator odzieży ESD. Innowacyjne narzędzie online pozwala klientom z branży przemysłowej na szybkie i wygodne projektowanie spersonalizowanej odzieży ochronnej z funkcją ESD, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i norm bezpieczeństwa.

Konfigurator Reeco umożliwia użytkownikom dostosowanie szerokiej gamy produktów, takich jak fartuchy, bluzy czy koszulki. Platforma pozwala na wybór rozmiaru, koloru i dodatkowych elementów takich jak umieszczenie logo firmy gwarantując, że każdy element będzie pasował do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorstwa.

Główne funkcje konfiguratora odzieży antystatycznej od Reeco to:

 • Personalizacja kolorystyki: Bogata paleta kolorów pozwala na dostosowanie odzieży do wizerunku firmy.
 • Wybór odpowiedniego rozmiaru: Konfigurator umożliwia wybranie idealnego rozmiaru, gwarantując komfort noszenia i pełną ochronę.
 • Podgląd materiału: Klienci mogą zapoznać się z właściwościami różnych materiałów dostępnych na platformie.
 • Dodatki: Opcja dodawania logo przedsiębiorstwa.

Konfigurator odzieży umożliwia skonfigurowanie również odzieży Cleanroom, czyli specjalistycznej odzieży zaprojektowanej do stosowania w strefach EPA oraz pomieszczeniach czystych typu Cleanroom. Materiały użyte do produkcji odzieży Cleanroom spełniają rygorystyczne wymogi panujące w tych przestrzeniach.

Inwestując w innowacyjność i wysoką jakość swoich produktów, Reeco dostarcza nowoczesne i indywidualne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby swoich klientów. Dzięki personalizacji odzieży ochronnej, przedsiębiorstwa mogą poprawić bezpieczeństwo oraz efektywność pracy swoich zespołów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony https://clothing.reeco.info/konfiguruj/ i przekonania się, jak łatwo i szybko można stworzyć spersonalizowaną odzież ochronną z funkcją ESD dla swojej firmy.

O Reeco:

Reeco to polski producent rozwiązań specjalistycznych dla przemysłu, w tym odzieży ochronnej z funkcją ESD. Firma, będąca częścią Grupy RENEX, skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości, wygodnych i bezpiecznych rozwiązań dla swoich klientów, dbając jednocześnie o atrakcyjny design i funkcjonalność.Utworzono: / Kategoria:
 • Autor: RENEX Group
 • RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jako pierwsi, oddaliśmy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażony Demo-Room w kompletne linie do produkcji elektroniki.
 • Profil Autora
 • http://www.renex.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
 • Szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk Usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klie...
 • Chcieliby Państwo być informowani z wyprzedzeniem o stanie maszyny lub techniki napędowej? Nic prostszego! Aplikacja DriveRadar® oferuje kompleksowe zarządzanie konserwacją w oparciu o cyfrowe rejestrowanie danych, na podstawie których możl...
 • 1,000 PLN
  Zdobądź wiedzę i bądź pewny, że nic Cię nie zaskoczy. Nie musisz przekopywać się przez tony katalogów i instrukcji. Oferujemy Ci kompleksowy system szkoleń, który sprawi, że najpierw zbudujesz fundamenty swojej wiedzy, a później pod okiem n...
  Czas trwania: 7h - 14 h
  Link: Terminy
 • Przeznaczony do pracy na wolnym powietrzu EMC / ekranowany Zakres zastosowania Budowa instalacji przemysłowychBudowa maszynTechnika grzewcza i klimatyzacyjnaElektrownie Dla przemiennika częstotliwości zasilającego 3 – fazowe silniki A...
 • W trybie refleksyjnym sygnał ultradźwiękowy jest nieustannie odbijany przez zamontowany na stałe element odbijający wiązkę, tzw. element odniesienia. Jako elementu odbijającego wiązkę można używać odpowiednio ustawionego panelu z plastiku l...
 • Inteligentny chwytak równoległy SCHUNK EGI z certyfikowanym interfejsem PROFINET-IRT został zaprojektowany z myślą o rozmaitych wymagających zastosowaniach z zakresu przenoszenia w branży elektronicznej, farmaceutycznej i laboratoryjnej. Te...