Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/09/historie-tworzące-sukces_iautomatyka.jpg

25-lecie Balluff Polska: historia tworzona przez talenty

autor: Balluff.

Rozwój każdej organizacji to efekt pracy członków zespołu, którzy budują ich wartość wspinając się na kolejne poziomy profesjonalizmu. Od skromnych początków jako kilkuosobowy zespół, do rozkwitu jako pełnowymiarowy oddział – historia firmy Balluff w Polsce jest sumą jej talentów i pasji.

W tym roku Balluff Polska obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. A kto może lepiej przedstawić 25-letnią drogę firmy niż eksperci i ekspertki, którzy stoją za jej rozwojem? Z tej właśnie okazji powstały rozmowy z osobami, które celebrują w tym roku okrągły jubileusz swojego stażu pracy. Ubrane w serię podcastów wywiady pt. „Ludzie Balluff Polska: Historie tworzące sukces” są  nie tylko relacją z historii firmy, ale przede wszystkim opowieściami o ludziach, którzy byli i są jej integralną częścią.

Docenianie osobistych doświadczeń, charakterów i emocji

Każdy odcinek jubileuszowego podcastu to osobista opowieść o początkach, rozwoju i nieustannej pasji do pracy. Rozmowy przedstawiają historię firmy przez pryzmat osobistych ścieżek kariery jej pracowników. To niezwykłe osobowości, które przez lata wnosiły w rozwijanie Balluff Polska nie tylko swoją wiedzę i umiejętności, ale również serce i pasję.

Niezwykłe historie „zwykłych” ludzi

Poznaj efekt pracy specjalistów, którzy wnoszą swoją pasję i zaangażowanie w rozwijanie polskiej firmy. Przez te 25 lat zaufanie klientów i talenty tworzące zespół były kluczowe dla sukcesu organizacji.

Paweł Stefański, jeden z twórców Balluff Polska – wspomina, jak z małego zespołu stworzył pełnowymiarowy oddział. Zbudował zespół liczący kilkadziesiąt osób i przez długi czas prowadził go w roli Country Managera. Dziś spogląda za siebie z dużą wdzięcznością dla ludzi – mentorów i współpracowników.

Magdalena Jurek, zorientowana w temacie automatyki i doświadczona liderka w dziedzinie HR, dzieli się swoją 20-letnią historią w Balluff Polska. Z perspektywy zarządzania zespołem i działem marketingu operacyjnego dla całej Europy, uważa, że to ludzie kształtują rozwój technologii.

Rafał Korcz, pełen pasji i emocji, uwielbia dynamiczne środowisko pracy. Ekspert Balluff Polska rozumie cele nowoczesnej automatyki i widzi ludzką twarz technologii.

Tomasz Hudy, z ogromną wiedzą i znajomością zastosowań automatyki w praktyce, dziś doradza klientom w zakresie technologii Balluff. Ambicja i wsparcie zespołu pozwoliły mu stać się specjalistą na miarę potrzeb najlepszych partnerów firmy.

Joanna Tymoszyk, rozpoczęła swoją drogę w Balluff Polska od zmiany środowiska, z tradycyjnego na innowacyjne i otwarte. Decyzja ta wpłynęła na dalszy rozwój specjalistki, która dziś kreuje nowe standardy w analizie finansów i księgowości.

Jacek Grabowski, jako specjalista ds. kontaktu z klientem i zaawansowanego doradztwa, dobrze rozumie zasadę win-win. Dzięki doświadczeniom i skutecznemu systemowi wprowadzania nowych pracowników, twierdzi, że choć onboarding wymaga przyswojenia dużej dawki wiedzy, to pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu ekspertyzy.

Posłuchaj podcastów

Zachęcamy do odwiedzenia portalu towarzyszącego jubileuszowi Balluff Polska – KIERUNEK:PRZYSZŁOŚĆ oraz do posłuchania  niezwykłych historii zawartych w nagraniach. Znajdziesz tam inspirujące opowieści od Ludzi Balluff Polska, którzy razem tworzyli drogę ku sukcesowi firmy.

Dzięki podcastom poznasz kulisy rozwoju i wyzwań, które przewijają się przez dziesięciolecia oraz historie niezwykłych ludzi, będących dumną częścią tej  historii.

To nie tylko jubileusz firmy, to jubileusz całego zespołu.

#25LatBalluffPolskaUtworzono: / Kategoria:
  • Autor: Balluff
  • Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.
  • Profil Autora
  • http://www.balluff.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY