Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO. jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Odbierz czujnik za darmo i go przetestuj!

2652 wyświetleń, autor: Panasonic Electric Works Polska sp. z o.o..

Po raz pierwszy kampanię testową firma Panasonic rozpoczęła w 2015 roku. Polegała ona na przesłaniu użytkownikom produktów bezpłatnie, a użytkownicy w ramach wdzięczności przesyłali swoje opinie po przeprowadzeniu testów. Kampania odniosła ogromny sukces, zebrany feedback pomógł udoskonalić produkty i rozszerzyć portfolio. Dzisiaj mamy przyjemność ogłosić, że kampania testowa rusza po raz kolejny!

Przetestuj, oceń i zatrzymaj laserowy czujnik pomiarowy HG-C IO-Link

Poprzednia kampania doprowadziła do rozszerzenia portfolio czujników pomiarowych HG-C. Wprowadzono modele o zwiększonej odległości działania, umożliwiono wybór rodzaju sygnału wyjściowego (0-10 V, 4-20 mA) oraz dodano komunikację IO-Link. Dzięki temu w tym roku możemy przekazać w wasze ręce czujnik HG-C w wersje z komunikacją po IO-Linku. Czujnik ten został zaprojektowany do użytku przemysłowego do pomiaru odległości i przemieszczeń. Typowe zastosowania tego czujnika to zautomatyzowane linie produkcyjne, w których produkty muszą być zróżnicowane, zidentyfikowane, sprawdzone, zmierzone lub ocenione. Ważnymi kryteriami dla testu są aplikacje dużej prędkości, dużej powtarzalność i wykrywanie obiektów w trudnych warunkach. Czujniki tradycyjne wystawiają sygnał analogowy, który musi być przeliczony na wartość odległości. Czujniki używające protokołu IO-Link umożliwiają bezpośredni odczyt odległości, a ich konfiguracja jest bardzo prosta.

Dlaczego warto zostać testerem?

Testerzy produktu dowiedzą się, jak działa triangulacja w obszarze czujników optycznych. Otrzymają oni wsparcie techniczne od specjalistów ds. produktów. Cel to poddawanie czujnika intensywnym testom w rzeczywistych warunkach przemysłowych. Po dokonaniu oceny czujnik pozostaje w posiadaniu testera za darmo.

IO-Link dla Przemysłu 4.0

Aby wdrożyć ideę Przemysłu 4.0 w praktyce, IO-Link oferuje możliwość nie tylko odczytywania wartości pomiarowych, ale także zdalnej konfiguracji czujników. Pozwala to użytkownikom modyfikować ustawienia czujników przez sieć w zależności od wykrywanych obiektów. Po wymianie czujnika na nowy, IO-Link zapewnia, że ustawienia nowego czujnika odpowiadają ustawieniom niezbędnym dla aplikacji. Aby uzyskać wiarygodne wartości pomiarów, ustawienia czujników muszą być idealnie dopasowane do obiektu, który ma zostać wykryty i muszą być modyfikowane, gdy obiekt się zmienia. Ustawienie czujników zdolnych do komunikacji przez IO-Link może być zmieniane automatycznie i zdalnie.

Czujniki laserowe

Ostatnie dwie dekady rozwoju technologii laserowej ukształtowały rozwój przemysłowych metod pomiarowych. Ważną zaletą technologii laserowej jest jej precyzja, którą tradycyjnie można było osiągnąć jedynie za pomocą dotykowych systemów pomiarowych. Zasada trygonometryczna jest najstarszą i wciąż najczęstszą metodą optycznego pomiaru odległości w technologii czujników przemysłowych. Zaawansowanie laserów półprzewodnikowych doprowadziło do opracowania czujników pomiarowych odpowiednich do zastosowań przemysłowych. Dzięki widocznemu czerwonemu laserowi i mocy emitowania poniżej 1 mW w zakresie ochrony lasera klasy 1 lub 2, nie są wymagane żadne specjalne środki ochronne. Kompleksowe przetwarzanie sygnałów nowoczesnych laserowych systemów pomiarowych spełnia tym samym precyzję i szybkość wymaganą przez technologię automatyzacji.

Seria HG-C

Czujniki pomiarowe HG-C oferują wysoką precyzję z rozdzielczością 10μm i czasem reakcji nie dłuższym niż 1,5ms. Czujnik można skonfigurować za pomocą klawiszy funkcyjnych na urządzeniu lub poprzez IO-Link. W zależności od modelu czujnika wartości pomiarowe są wysyłane przez wyjście analogowe lub przez IO-Link. Zmierzona odległość zostanie wyświetlona w milimetrach na wbudowanym czterocyfrowym wyświetlaczu. Czujnik pomiarowy może być wyzwalany przez wejścia cyfrowe lub przez IO-Link, w zależności od modelu. Wszystkie modele są wyposażone w czerwony laser półprzewodnikowy klasy 2 w aluminiowej obudowie z odlewu ciśnieniowego, zapewniają stopień ochrony IP67 i mają dryft temperatury tylko o 0,03% F.S./°C. Dzięki kompaktowemu i lekkiemu korpusowi (44 mm x 25 mm, 35 g bez kabla) czujnik odległości HG-C można zamontować na ruchomych częściach maszyn.

Zostań testerem!

Wszystkie europejskie firmy lub specjaliści zajmujący się produkcją przemysłową mogą ubiegać się o uzyskanie statusu testera produktu. Zgłoszenia od osób o odpowiednim zapleczu technicznym lub umożliwiającym przetestowanie produktu w praktyce są również mile widziane.

Pod koniec fazy testowania testerzy produktu wypełniają kwestionariusz, który dokumentuje i podsumowuje ich wyniki i doświadczenia z czujnikiem. Informacje zwrotne zostaną zebrane, a wynikające z nich pomysły, wnioski i doświadczenia zostaną włączone do procesu rozwoju przyszłych produktów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kampanii testera produktu możesz zajrzeć na stronę Panasonic. Jeśli chcesz zostać testerem możesz złożyć wniosek KLIKAJĄC TUTAJ. Możesz również skontaktować się z nami wysyłając e-mail pod adres info.pewpl@eu.panasonic.com.

22 października 2018 / Kategoria: ,
  • Autor: Panasonic Electric Works Polska sp. z o.o.
  • Panasonic Electric Work Europe AG z siedziba w Ottobrunn Niemcy zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów elektronicznych, takich jak: przekaźniki elektromechaniczne, przekaźniki półprzewodnikowe, przełączniki i złącza. Portfolio produktowe zawiera również czujniki przemysłowe , sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferujemy rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.
  • Profil Autora
  • http://www.panasonic-electric-works.pl

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Bezpieczeństwo współpracy człowieka z robotem

Bezpieczeństwo współpracy człowieka z robotem

>KLIKNIJ<

Przyjdź na spotkanie w ramach Innovation Tour i poszerz swoją wiedzę o TIA Portal V15

Przyjdź na spotkanie w ramach Innovation Tour i poszerz swoją wiedzę o TIA Portal V15

>KLIKNIJ<

Trackery – instalacje fotowoltaiczne nadążne za słońcem, cz.1

Trackery – instalacje fotowoltaiczne nadążne za słońcem, cz.1

>KLIKNIJ<

Szkolenia Pilz Polska

Szkolenia Pilz Polska

>KLIKNIJ<

Czym jest Ethernet?

Czym jest Ethernet?

>KLIKNIJ<

Przewody firmy LAPP w kraterze wulkanu Hekla

Przewody firmy LAPP w kraterze wulkanu Hekla

>KLIKNIJ<

PNOZmulti jako standard bezpieczeństwa

PNOZmulti jako standard bezpieczeństwa

>KLIKNIJ<

Prawie jak SCADA, czyli LOGO! Web Editor

Prawie jak SCADA, czyli LOGO! Web Editor

>KLIKNIJ<

7-calowy dotykowy Smart-HMI

7-calowy dotykowy Smart-HMI

>KLIKNIJ<

Dowiedz się więcej o systemach bezpieczeństwach B&R

Dowiedz się więcej o systemach bezpieczeństwach B&R

>KLIKNIJ<

Twój komputer jako WebHMI – przetestuj za darmo!

Twój komputer jako WebHMI – przetestuj za darmo!

>KLIKNIJ<

Panasonic technologicznym liderem urządzeń do znakowania laserowego

Panasonic technologicznym liderem urządzeń do znakowania laserowego

>KLIKNIJ<

System sterowania PSS 4000 zgodny z założeniami Industry 4.0

System sterowania PSS 4000 zgodny z założeniami Industry 4.0

>KLIKNIJ<

Fabryka oświetlenia LED – Fabryki w Polsce

Fabryka oświetlenia LED – Fabryki w Polsce

>KLIKNIJ<

Komunikacja szeregowa na przykładzie Astrady DRV-21 i Horner XL4e

Komunikacja szeregowa na przykładzie Astrady DRV-21 i Horner XL4e

>KLIKNIJ<

Konkurs iAutomatyka Styczeń 2019

Konkurs iAutomatyka Styczeń 2019

>KLIKNIJ<

Darmowe sympozjum “CNC SINUMERIK elementem digitalizacji produkcji” w Łodzi

Darmowe sympozjum “CNC SINUMERIK elementem digitalizacji produkcji” w Łodzi

>KLIKNIJ<

Jak produkowane są swetry? – Fabryki w Polsce

Jak produkowane są swetry? – Fabryki w Polsce

>KLIKNIJ<

Jak produkowane są perfumy? – Fabryki w Polsce

Jak produkowane są perfumy? – Fabryki w Polsce

>KLIKNIJ<

Monitoring pomaga w bezawaryjności maszyny

Monitoring pomaga w bezawaryjności maszyny

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

  • Ekonomiczne monitorowanie i sterowanie, teraz także dzięki panelom 2 generacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi funkcji HMI, panele Basic 2 generacji stanowią doskonałe rozwiązanie przy produkcji maszyn lub w małych aplikacjach przemysłowych....
  • DL2 jest rejestratorem danych o budowie modułowej, stworzonym z myślą o jak najlepszym przystosowaniu urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Każde urządzenie składa się z modułu bazowego, do którego w zależności od potrzeb metrologic...
  • W dobie ciągłego dążenia do poprawy jakości oraz zwiększenia efektywności, automatyzacja procesów produkcji staje się często jedyną możliwością uzyskania przewagi nad konkurencją. TARRA ROBOTICS to lata naszych doświadczeń w projektowaniu i...
  • ROUTER VPN EWON COSY 131 Zapewnia sprawny i prosty w obsłudze zdalny dostęp do dowolnego urządzenia Kompatybilność z najważniejszymi markami i protokołami sterowników PLC (m.in. Siemens, Allen-bradley, Omron…) Szybie zarządzenie roote...
  • Urządzenia firmy FATEK istnieją na rynku polskim od 2004 roku i stały się alternatywą dla już istniejących rozwiązań i urządzeń. Niezawodność, korzystna cena i możliwości sterowników PLC sprawiły, że zyskały one ogromne zainteresowanie prog...
  • ÖLFLEX® CLASSIC 110 – elastyczny przewód sterowniczy do różnych zastosowań, w płaszczu z PVC, aprobata VDE, odporność na oleje, 300/500 V, również do YSLY lub YY CPR: informacje pod adresem www.lapppolska.pl Certyfikat zgodności VDE z...KATEGORIE POSTÓW
POLECANE ARTYKUŁY
KOMUNIKATY
Dołącz do nas!
Wydarzenia
Bądź na bieżąco!
POLECANE FIRMY I PRODUKTY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…