Data dodania 27 września 2022 /

Targi Energetyczne ENERGETICS już po raz XIII zgromadzą przedstawicieli polskiej energetyki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2022 roku w Lublinie.

Tegoroczna edycja Targów ENERGETICS niesie za sobą zupełnie nowe wyzwania jakie stanęły przed polską energetyką w obliczu zmian geopolitycznych, rynkowych i gospodarczych.

Targi ENERGETICS to miejsce, które od 2008 roku skupia najważniejsze firmy i koncerny związane z sektorem energetycznym w Polsce. Podczas tragów prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania dedykowane dla energetyki, ale także rozmawiamy o wyzwaniach, problemach i możliwościach rozwoju branży energetycznej. Wydarzenie koncentruje się na kluczowych zagadnieniach, które wpływają zarówno na samą branżę energetyczną jak i funkcjonowanie całej gospodarki.

Targi ENERGETICS to także możliwość nawiązania kontaktów z liderami  branży energetycznej i elektroenergetycznej. Podczas minionej edycji w Targach Lublin zaprezentowało się blisko 200 firm, zarówno o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców.  Przez trzy dni Wystawcy zaprezentują rozwiązania z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia.

Targi Energetyczne ENERGETICS

15 listopada 2022 godz. 9.00 – 17.00

16 listopada 2022 godz. 9.00 – 17.00

17 listopada 2022 godz. 9.00 – 15.00

 

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://energetics.targi.lublin.pl/

iAutomatyka.pl
POLECANE