Data dodania 16 stycznia 2017 /

Multiprojekt jest dostawcą komponentów automatyki oraz części maszyn. Prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu Państwa firmy poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z naszego magazynu aż do pomocy technicznej przy uruchomieniu.

Szkolenia

Prowadzimy podstawowe i zaawansowane szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów, obejmujące również ćwiczenia praktyczne.

Pomoc techniczna

Nasi doradcy techniczni pomogą Państwu w doborze oferowanych przez nas produktów i zasugerują optymalne rozwiązanie techniczne dla Państwa urządzenia. Posiadamy bezpośredni kontakt z producentami oferowanych przez nas urządzeń i dzięki temu możemy zapewnić, że nawet najbardziej skomplikowane Państwa pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi producentami, co zapewnia nam wysoką jakość produktów oraz optymalne ceny. Większość towarów sprowadzamy do naszego magazynu bezpośrednio z fabryk producentów.

Szybkie dostawy

Posiadamy w magazynie większość oferowanych przez nas produktów. Elementy wykonywane na zamówienie, takie jak np. prowadnice liniowe i śruby kulowe, są cięte i kompletowane u nas w firmie. Dla stałych odbiorców rezerwujemy towar w magazynie.

Integracja systemów

Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się integracją systemów automatyki. Dlatego do konfiguracji naszych urządzeń możemy polecić Państwu sprawdzoną i przeszkoloną u nas firmę.

Dla studentów, uczniów i nauczycieli

Studentów wyższych uczelni zapraszamy na darmowe szkolenia i prezentacje produktów. Organizujemy praktyki studenckie, podczas których stwarzamy okazję do zapoznania się z oferowanym przez nas sprzętem od strony praktycznej. Umożliwiamy pisanie prac przejściowych i dyplomowych z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadamy dla uczelni specjalne oferty wyposażenia laboratoriów na preferencyjnych warunkach.

Praca

Oferujemy pracę w miłym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, wyjazdy integracyjne (żagle, rowery, itp.). Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego technicznego(automatyka, elektronika lub mechanika), znajomości języka angielskiego oraz umiejętności pracy w zespole.

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
POLECANE