Data dodania 27 sierpnia 2020 /

Zdobądź wiedzę i bądź pewny, że nic Cię nie zaskoczy.

Nie musisz przekopywać się przez tony katalogów i instrukcji. Oferujemy Ci kompleksowy system szkoleń, który sprawi, że najpierw zbudujesz fundamenty swojej wiedzy, a później pod okiem naszych automatyków będziesz miał możliwość samodzielnie przećwiczyć poznane zagadnienia.

Szkolenia odbywają się w małych grupach (max. 6-osobowych), co pozwala nam skupić się na zagadnieniach i problemach interesujących poszczególnych uczestników. Staramy się w praktyce wyjaśnić wszelkie omawiane kwestie.

Szkolenia wstępne

Nasze jednodniowe szkolenia wstępne to szybki i praktyczny przegląd możliwości, jakie oferują nasze produkty, rozwiązania i systemy. Dzięki zdobytej na tych szkoleniach wiedzy łatwiej będzie dobrać rozwiązania do realizacji koncepcji własnej maszyny.

Szkolenia w zakresie uruchamiania i wdrażania

Dla każdego konstruktora techniczna wiedza fachowa niezbędna jest do pomyślnej realizacji własnych pomysłów. Podczas naszych szkoleń w zakresie uruchamiania i zastosowań można bardziej szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami i oprogramowaniem – w celu zapewnienia niezakłóconej pracy i sprawnej obsługi urządzeń i systemów.

Szkolenia w zakresie serwisowania

Podczas naszych szkoleń w zakresie serwisowania zdobywa się wiedzę praktyczną pozwalającą na szybkie przeprowadzanie diagnostyki maszyny i sprawne usuwanie awarii. Na szkoleniach dodatkowo pokazujemy, jak szybko wymienić uszkodzony element i ponownie uruchomić maszynę.

Jako uzupełnienie naszych programów szkoleniowych na miejscu oferujemy również kursy szkoleniowe online i samouczki wideo obejmujące tematy z dziedziny automatyki i techniki napędowej.

Koszt szkoleń:  Opłata za standardowe szkolenie wynosi 1000 zł netto za każdy dzień za jednego uczestnika (minimum 2 uczestników)

Wszystkie nasze kursy są praktyczne, oparte na aplikacjach i prowadzone przez doświadczonych trenerów. Z łatwością od razu włączysz zdobytą wiedzę do swojej codziennej pracy.

Na szkoleniu uczestnicy mogą skorzystać z poczęstunku oraz obiadu w trakcie przerw.

Lokalizacja:

Lenze Polska Sp. z o.o. | ul. Rożdzieńskiego 188b | 40-203 Katowice | tel. 32 203 97 73                             

oddział w Toruniu | ul. Rydygiera 47 | 87-100 Toruń 

Szkolenia można wybrać z obszernego Katalogu Szkoleń ( Do pobrania tutaj ). Istnieje również możliwość organizacji szkoleń wg indywidualnych potrzeb. 

Zapytania w sprawie szkoleń prosimy kierować do: kamil.renkowski@lenze.com

POLECANE