Data dodania 27 sierpnia 2020 /

Zdobądź wiedzę i bądź pewny, że nic Cię nie zaskoczy.

Nie musisz przekopywać się przez tony katalogów i instrukcji. Oferujemy Ci kompleksowy system szkoleń, który sprawi, że najpierw zbudujesz fundamenty swojej wiedzy, a później pod okiem naszych automatyków będziesz miał możliwość samodzielnie przećwiczyć poznane zagadnienia.

Szkolenia odbywają się w małych grupach (max. 6-osobowych), co pozwala nam skupić się na zagadnieniach i problemach interesujących poszczególnych uczestników. Staramy się w praktyce wyjaśnić wszelkie omawiane kwestie.

Z nami możesz rozpocząć swoją przygodę z automatyką Lenze, ale również poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe doświadczenie.

Koszt szkoleń:  Opłata za szkolenie wynosi 1000 zł. netto za każdy dzień za jednego uczestnika

• W przypadku uczestnictwa  od dwóch do czterech osób z jednej firmy, opłata zmniejsza się do 900 zł netto za każdego uczestnika

Każdy z uczestników otrzymuje:  obszerną dokumentację szkoleniową zapisaną na przenośnej pamięci USB oraz certyfikat uczestnictwa Lenze. Na szkoleniu uczestnicy mogą skorzystać z poczęstunku oraz obiadu w trakcie przerw.

Lokalizacja: Lenze Polska Sp. z o.o. | ul. Rożdzieńskiego 188b | 40-203 Katowice | tel. 32 203 97 73                              oddział w Toruniu | ul. Rydygiera 47 | 87-100 Toruń 

Szkolenia można wybrać z obszernego Katalogu Szkoleń ( Do pobrania tutaj ). Istnieje również możliwość organizacji szkoleń wg indywidualnych potrzeb. 

Zapytania w sprawie szkoleń prosimy kierować do: kamil.renkowski@lenze.com

POLECANE