Data dodania 17 grudnia 2018 /

Monitorowanie obciążenia i rozdział potencjałów w jednym kompletnym rozwiązaniu

To innowacyjny system dystrybucji napięcia 24 V DC zapewniający monitorowanie obciążenia i dystrybucję potencjałów w jednym kompletnym rozwiązaniuBezawaryjna i przyjazna w obsłudze dystrybucja napięcia, która dodatkowo zapewnia oszczędność czasu i miejsca, jest niezbędna dla wydajnej pracy maszyn i obiektów przemysłowych. MaxGUARD integruje złączki do rozdziału potencjałów (standardowo w instalowane oddzielnie) w wyjściach elektronicznego modułu monitorowania obciążenia, co tworzy kompletne rozwiązanie w jednym komponencie dystrybucji napięcia 24V DC.

Zalety

Ekstremalna prostota serwisowania

MaxGUARD wykorzystuje dla swoich połączeń technologię łączeniową PUSH IN. Konstrukcja systemu pozwala na bezpieczny dostęp do wszystkich potencjałów i obwodów obciążenia podczas uruchamiania lub czynności serwisowych.

Praktyczna dźwignia rozłączająca

Zintegrowane punkty testowe w wejściach i wyjściach są szczególnie łatwe w obsłudze. Dla celów testowania i sprawdzania, dystrybutory potencjałów mają praktyczne dźwignie odłączające do prostej separacji galwanicznej obwodu obciążenia.

Innowacyjne mostkowanie
MaxGUARD jest również wyposażony w unikalne mostki łączące, pozwalające zredukować czas i wysiłek potrzebny do instalacji, dzięki połączeniu  między monitorowaniem obciążenia i zaciskami dystrybucji potencjałów.

Znaczna oszczędność miejsca

Moduły elektronicznego monitorowania obciążenia i dystrybucji potencjałów mają szerokość zaledwie 6,1 mm.

Może być stosowany w dowolnej konfiguracji

Ogromna gama wariantów różnych złączek dystrybucji potencjałów i dodatkowych komponentów umożliwia indywidualne rozwiązania dla każdej aplikacji.

 

 

Więcej informacji:

www.weidmuller.pl/maxGUARD

www.klippon-connect.com/pl

POLECANE