Data dodania 16 maja 2019 /

Rozwiązania wizyjne nadają się idealnie do zautomatyzowanych zadań kontrolnych i pomiarowych. Kamery wizyjne 2D i 3D firmy SICK sprawdzają się w ogromnej ilości aplikacji, polegających na pomiarze, lokalizacji, kontroli i identyfikacji. Nasze produkty wizyjne są zaprojektowane z myślą o przemysłowym otoczeniu i starannie wykonane w oparciu o 60-letnie doświadczenie w dziedzinie czujników przemysłowych.

Systemy wizyjne 2D

Wydajne przetwarzanie obrazu w połączeniu z najprostszą możliwą obsługą
SICK dostarcza wydajne czujniki wizyjne, które są w stanie sprostać wyzwaniom wszystkich branż nawet wtedy, gdy zwyczajne czujniki zawodzą. Zależnie od wariantu, do czujników wizyjnych dołączany jest kompletny zestaw narzędzi do aplikacji związanych z pozycjonowaniem, inspekcjami, pomiarami i odczytami. Elastycznie zaprojektowana optyka nadaje się do niemal wszystkich obszarów zastosowań. Prostotę gwarantują: automatyczna konfiguracja, inteligentne algorytmy i wspólny, intuicyjny interfejs użytkownika.

więcej o systemach wizyjnych 2D

Systemy wizyjne 3D

Inteligencja rozwiązań wizyjnych we wszystkich wymiarach
Seria 3D Vision firmy SICK obejmuje duży wybór wydajnych i elastycznych produktów do niezawodnego użytku w surowych warunkach przemysłowych. Oferta sięga od uniwersalnych kamer wysokiej prędkości, dostarczających wysokiej klasy obrazy 3D i obrazy kontrastowe, po inteligentne, konfigurowalne czujniki autonomiczne, które umożliwiają szybkie opracowanie rozwiązań i prostą integrację. Ich skalowalność gwarantuje optymalne dopasowanie do rozmaitych aplikacji wizyjnych 3D.

więcej o systemach wizyjnych 3D

 

POLECANE