Data dodania 27 lutego 2017 /

Firma Phoenix Contact powstała niemal 95 lat temu i jest dziś liderem połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Ponad 14.000 osób pracujących w 50 oddziałach Phoenix Contact  i  30 firmach partnerskich na całym świecie tworzy gęstą sieć dystrybucji i zapewnia obecność w pobliżu klienta. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.

Nasza obecność w Polsce posiada już 15 letnią tradycję i stale się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy  w Polsce przeszło  2500 osób: W zakładzie produkcyjnym Phoenix Contact Wielkopolska  w Nowym Tomyślu  oraz  w jednostce handlowej  Phoenix Contact Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Phoenix Contact ze swoimi sześcioma liniami produktowymi oferuje nowatorski portfel przemysłowej elektroniki. Najlepsze połączenia „od czujników po elementy sterujące”. Od tradycyjnych listew zaciskowych, poprzez przeciwbryzgowe wtyki maszynowe, po bezprzewodową sieć Ethernet: Nowatorskie rozwiązanie, które dają więcej, niż nasi klienci oczekują.

POLECANE