Data dodania 6 kwietnia 2020 /

Inteligentna, wydajna i oszczędna decentralna technika napędowa – silnik, przekładnia i elektronika sterująca w jednej obudowie. MOVIGEAR® performance pozwala na pracę w każdej sieci opartej na topologii Ethernet.

MOVIGEAR® performance – szersza funkcjonalność i spójność produktów zwiększa zakres zastosowań decentralnej techniki napędowej SEW-EURODRIVE: w poziomych systemach transportowych w intralogistyce i obsłudze paczek, w przemyśle napojowym i spożywczym, samochodowym oraz w przenośnikach bagażu na lotniskach.

Dzięki zintegrowanemu złączu cyfrowemu przekazywanie informacji o silniku odbywa się na podstawie tzw. elektronicznej tabliczki znamionowej oraz sygnałów z czujników do elektroniki sterującej, bez dodatkowych nakładów potrzebnych na instalację. Komunikacja realizowana jest poprzez złącza sieciowe jak np. PROFINET IO, EtherNet/IP™ oraz Modbus TCP oraz zintegrowane cyfrowe wejścia i wyjścia. MOVIGEAR® performance jest idealnym wyborem dla dynamicznych aplikacji przenośnikowych.

MOVIGEAR® performance wyróżnia kompaktowość oraz wysoka zdolność przeciążeniowa. Dzięki spełnieniu normy IE5, najwyższej możliwej klasy wydajności energetycznej silnika zgodnie z IEC TS 60034-30-2, jak również maksymalnej wydajności systemowej zgodnie z IEC 61800-9-2.

POLECANE