Data dodania 20 marca 2017 /

Firma Johnson Controls rozpoczęła swoją działalność w 1885 roku. Została założona przez profesora Warrena Johnsona, po tym, jak opatentował swój wynalazek – elektryczny termostat pokojowy. Od momentu powstania firma Johnson Controls stale się rozwija, stając się jednym ze światowych liderów w dziedzinie zwiększania wydajności budynków, dostarczania systemów w branży motoryzacyjnej i opracowywania rozwiązań energetycznych.

Oferta firmy to przede wszystkim automatyka budynkowa, systemy zarządzania oraz usługi w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ

Systemy zarządzania budynkami Metasys® firmy Johnson Controls, opracowywane w oparciu o najnowszą technologię, zapewniają lepszą niż jakikolwiek inny system tego typu kontrolę i dostęp do informacji o Twoim obiekcie. Nasz system zarządzania budynkami pozwala dokładnie ocenić efektywność instalacji oświetleniowych i HVAC, systemy bezpieczeństwa oraz oddziaływanie budynku na środowisko naturalne, a dzięki tym informacjom wiesz, jak oszczędzać energię. Więcej informacji…

KOMPONENTY AUTOMATYKI HVAC & CHŁODNICTWA

Wszystkie produkty sterowania Johnson Controls dla urządzeń HVAC projektowane są z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki temu, oraz dzięki wielu przydatnym funkcjom, które posiadają, są proste w montażu i obsłudze. Ponadto nasze produkty HVAC: zawory, siłowniki, przepustnice, czujniki oraz systemy pneumatyczne są poddane rygorystycznemu programowi testów w laboratoriach fabrycznych oraz w warunkach użytkowych, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość w każdym zastosowaniu.

URZĄDZENIA HVAC

Produkujemy i dostarczamy nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji marki YORK® i Hitachi w tym

  • agregaty wody lodowej,
  • agregaty absorpcyjne,
  • pompy ciepła oraz centrale klimatyzacyjne,
  • rooftopy, klimakonwektory,
  • klimatyzację precyzyjną,
  • systemy klimatyzacji split, multisplit i VRF.

Tworzymy skuteczne i niezawodne rozwiązania, praktycznie dla wszystkich rodzajów budynków – nowych lub modernizowanych, dużych i małych, biur, hoteli, szpitali i wielu innych – na całym świecie.

CHŁODNICTWO PRZEMYSŁOWE

Urządzenia chłodnicze Johnson Controls to przede wszystkim wysoka jakość. Tak wysoka, że dla naszych klientów systemy chłodnicze przestają być kosztem, a stają się wartością dodaną. Ma to znaczący wpływ zarówno na koszty eksploatacji, jak i na jakość produktów finalnych. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń takich jak sprężarki śrubowe i tłokowe, agregaty wody lodowej (chillery) oraz systemów sterujących, możemy spełnić w zasadzie wszelkie oczekiwania w zakresie chłodnictwa przemysłowego.


UZYSKAJ DOSTĘP DO BAZY WIEDZY JOHNSON CONTROLS

Virtual Branch to baza wiedzy o produktach, usługach i technologiach Johnson Controls. Każdy może mieć dostęp do podstawowych informacji (wystarczy kliknąć w poniższy banner), jednak aby dostać się do Virtual Branch PRO niezbędne jest posiadanie loginu i hasła.

Aby uzyskać login i hasło, prosimy napisz do nas e-mail na adres: BE-EMEA-automatyka@jci.com
o treści: „Proszę o login i hasło do Virtual Branch PRO”  

POLECANE