Data dodania 15 marca 2021 /

Zapraszam Cię na kurs tworzenia wizualizacji HMI z wykorzystaniem panelu XV102 od firmy EATON. Kurs stworzyłem z myślą o każdym, kto chce zacząć przygodę z tworzeniem wizualizacji HMI przy użyciu programu Galileo. Stworzyłem kurs bazujący na praktycznym przykładzie, byś lepiej zrozumiał omawiane zagadnienia.  Chciałem, byś miał jakiekolwiek odniesienie do praktycznie wykorzystywanego procesu automatyki, by moje nauki nie pozostawały w teoretycznej próżni..

Rozpocznę od przedstawienia i wyjaśnienia interfejsu programu, zaprezentuję finalną wersją wizualizacji, opowiem Ci o wszystkim ze szczegółami. Następnie przejdziemy przez cały proces tworzenia wizualizacji. Dokładnie omówię i wyjaśnię każdy krok od zera do finalnego efektu. Dodatkowo zdradzę Ci kilka rad i wskazówek jak budować własną wizualizację. Dzięki temu zyskasz solidne podstawy i będziesz w stanie tworzyć swoje własne wizualizacje HMI. Zachęcam byś równolegle ze mną, pracował w programie Galileo, tworząc własny projekt. Pozwoli Ci to szybko i przystępnie opanować omawiany materiał. Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że widzimy się w lekcjach.

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Co otrzymasz po zapisie na kurs?

✔️ Dożywotni dostęp do kursu online.
✔️ Bezpłatne dodatkowe lekcje w przyszłości.
✔️ 50 lekcji WIDEO z udziałem Marcina Faszczewskiego (7h nagrań).
✔️ 30 pytań testowych.
✔️ Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.
✔️ Oprogramowanie Galileo 
(demo bezterminowe do symulacji, symulacji z komunikacją Modbus TCP/IP i pełnej pracy z panelami XV102 w wersji easy)
✔️ Plik z programu easySoft7 symulujący działanie pompowni ścieków.
✔️ Pliki z programu Galileo z każdego etapu budowania wizualizacji.
✔️ Prace domowe do samodzielnego wykonania.
✔️ Projekty i omówienie DEMO z działaniem większości funkcji na HMI w Galileo.

 

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs stworzyłem z myślą o początkujących jak i praktykujących automatykach. Zarówno dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z wizualizacją, jak i doświadczonych, którzy chcą poznać nowe środowisko, aby szybko zacząć pracę w galileo i nie tracić czasu na rozpoznanie. Podczas tworzenia kursu szczególny nacisk kładłem na praktyczne zastosowanie. Nie chciałem klepać bezmyślnie formułek, byś zapomniał je po kilku chwilach, stąd pomysł, by stworzyć wizualizację bazującą na przepompowni ścieków. Każde omawiane zagadnienie poprę praktycznym przykładem, który znajdzie miejsce w finalnej wizualizacji. Kurs wzbogaciłem o pracę domowe. Dodatkowo zachęcam Cię, byś klikał razem ze mną, tworząc własną wizualizację w programie Galileo. Jestem pewien, że dzięki temu bez problemu opanujesz omawiane zagadnienia i samodzielnie zaczniesz tworzyć własne wizualizacje.


💡 Czy chcesz nauczyć się sprawnej obsługi programu Galileo?
💡 Chcesz projektować wizualizacje HMI w przyjaznym środowisku?
💡 Chcesz więcej zarabiać? Im więcej umiesz, tym więcej z(a)robisz.
💡 Czy chcesz być automatykiem?
💡 Czy chcesz przypomnieć i utrwalić sobie wiedzę odnośnie Galileo?
💡 Czy chcesz dodać do swojego CV certyfikat poparty wiedzą?

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś TAK!, warto zainteresować się tym kursem.

Co zawiera kurs?

W kursie m.in. znajdziesz odpowiedzi na pytania:
☝ Jakie panele mogę programować w Galileo?
☝ Gdzie szukać więcej informacji o budowaniu wizualizacji HMI?
☝ Jak budować porządnie strukturę i nawigację ekranów?
☝ Jak optymalizować wizualziację aby działała szybciej?
☝ Jak zaprojektować ekrany przed rozpoczęciem pracy?
☝ Jak skomunikować easyE4 z panelem XV102?
☝ Jak dodawać obiekty przyciski, lampki itp.
☝ Jak dodawać wykresy i nimi sterować przez HMI?
☝ Jak edytować zmienne na panelu HMI aby zmieniały się w sterowniku?
☝ Jak dodawać i edytować receptury na HMI?
☝ Jak budować ekrany diagnostyczne?
☝ Jak ekrany pomocy dla operatorów?
☝ Jak zarządzać użytkownikami na panelu HMI?
☝ Jak dodawać i zarządzać alarmami na HMI?

👉 Tego i wiele więcej dowiesz się z tego kursu. Zobacz pełną agendę kursu

Czy potrzebuję sprzętu do kursu?

Nie jest to konieczne!

W kursie dostaniesz kilka projektów demo które możesz przeanalizować i uruchomić na własnym komputerze na darmowej licencji galileo! Cały proces wizualizacji również możesz Tworzyć razem ze mną i uruchomić w trybie symulacji. W połączeniu z moim wideo to wystarczy, abyś zorzumiał wszystkie opcje i mógł je wykorzystać w przyszłosći.

Nawet jak nie masz sprzętu, to obiecuję Ci, że kurs Ci się spodoba. Jeśli nie to w ciągu 14 dni zwrócę Ci wszystkie pieniądze!

Jeśli masz sterownik easyE4 (lub inny z modbus TCP/IP), to możesz za pomocą darmowego demo Galileo uruchomić i symulować panel HMI co w 99% odzwierciedla prawdziwy panel. W kursie pokazuję jak taki taką symulację uruchomić aby komunikowała się ze sterownikiem.

Jeśli masz easyE4 i XV102 w wersji easy to lepiej się nie da. Zobacz też zestaw startowy XV100-BOX, jeśli zależy Ci na sprzęcie.

Kim jest Twój prowadzący?

“Cześć! Nazywam się Marcin Faszczewski. W swojej karierze mam już dziesiątki różnych wizualizacji HMI za sobą, na panelach różnych producentów. Jest to moja ulubiona praca z pośród wszystkich prac w automatyce, twórcza i ambitna. Swoją wiedzą chcę się podzielić z Tobą w postaci tego kursu!

Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl, aby wspólnie z Automatykami, Firmami i Integratorami publikować i szerzyć informacje związane z automatyką. Nazywamy to Projektem iAutomatyka! Blog przy współpracy z Rafałem przerodził się w potężny portal agregujący informacje z przemysłu. Równolegle projekt został rozgałęziony o inne strony i social media. Z zawodu jestem doświadczonym automatykiem programistą. Swoje kompetencje połączyłem z informatyką, marketingiem, grafiką, pisaniem. Z tej synergii powstało wiele akcji, z której korzysta cała branża!”

ZAPISZ SIĘ NA KURS

POLECANE