Data dodania 28 grudnia 2018 /

Więcej przejrzystości w automatyzacji procesów

Wszelkie informacje zebrane z przetworników pomiarowych (np. ACT20P CMT) można udostępnić w całej sieci, przekazać do systemu SCADA lub do systemu nadrzędnego, w zależności od zastosowanej infrastruktury komunikacyjnej.

Do tego celu służy bramka ACT20C GTW, która komunikuje się z przetwornikami pomiarowymi poprzez szynę montażową CH20M. Interfejs Ethernetowy bramki umożliwia łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Uzyskane dane mogą być dostarczane poprzez Modbus TCP lub OPC do systemu nadrzędnego lub wyświetlane bezpośrednio w aplikacji FDT na podłączonym lokalnie komputerze.

Dostęp do danych jest możliwy z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu i routera Industrial Ethernet (IE-SR-2GT-LAN-FN). Tak więc, z bramką ACT20C GTW przetworniki pomiarowe prądu zdolne są do komunikacji. Po raz pierwszy można uzyskać dane procesu z poziomu konwersji sygnału – niezależnie od wybranego systemu automatyki.

Zalety

Podgląd wszystkich parametrów procesu

Stan urządzeń, warunków środowiskowych i funkcji może być stale monitorowany przez Ethernet.

Proste uruchamianie, szybka konserwacja

Koncepcja stacji z opcjami „Plug & Produce” i „Hot Swapping” sprawia, że ​​prace instalacyjne i konserwacyjne są szybsze, a tym samym bardziej efektywne.

Rozbudowana diagnostyka

Wsparcie szybkiej i dokładnej analizy, zgodnie z NE107, NE43 i NE44.

Przemyślana konfiguracja oprogramowania

Konfiguracja oprogramowania w oparciu o standardy FDT i FDT2 sprawia, że parametryzacja, dokumentacja i archiwizacja danych są łatwiejsze.

POLECANE