Data dodania 15 marca 2021 /

Zapraszam Cię na minikurs, który stworzyłam z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę rysowania schematów elektrycznych przy użyciu programu SEE Electrical.

Minikurs składa się z 8 odcinków pełnego Kursu rysowania schematów elektrycznych w SEE Electrical i wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia związane z obsługą tego oprogramowania. Minikurs, który masz przed sobą, rozpoczynam od pokazania Ci, w jaki sposób możesz pobrać darmową wersję TRIAL programu SEE Electrical, aby bezpłatnie rozpocząć swoją przygodę ze schematami elektrycznymi. Następnie dowiesz się czym są i do czego służą dwa bardzo ważne elementy interfejsu programu, czyli eksplorator projektu oraz eksplorator symboli. Nauczysz się jak założyć nowy projekt i dodać do niego nowy schemat zasadniczy. Z moją pomocą wstawisz na schemat pierwsze linie potencjałowe i połączeniowe, wyszukasz i dodasz wybrane symbole z biblioteki symboli, a także poznasz metody prawidłowego łączenia symboli.

Każdą lekcję uzupełniłam dodatkowo o zestaw ćwiczeń – wykonując je na bieżąco, razem ze mną, błyskawicznie utrwalisz przyswajany materiał.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kim jest Twoja prowadząca?

Cześć! Nazywam się Agata Stadnicka – swoje doświadczenie w układach automatyki zyskałam głównie w firmie KART, gdzie zajmowałam się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem zautomatyzowanych maszyn i kompletnych linii produkcyjnych dla znanych fabryk takich jak, chociażby British American Tobacco czy Mispol, jak również dla wielu innych miejscowych zakładów. Obecnie aktywnie działam jako specjalista do spraw automatyki i redaktorka w iAutomatyka.pl. Oprócz pracy nad filmami i artykułami zajmuje się także produkcją kursów online. Mówią o mnie: Łamiąca stereotypy, zawsze uśmiechnięta i pełna energii Pani Inżynier Automatyki.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest początkującym i praktykującym automatykom, śmiało jednak może z niego skorzystać każdy, kto chce zacząć naukę tworzenia dokumentacji elektrycznej w oprogramowaniu SEE Electrical. W kursie m.in. znajdziesz odpowiedzi na pytania:

☝ W jaki sposób zdobyć wersję TRIAL programu SEE Electrical?

☝ Czym jest eksplorator projektu i jakich możliwości dostarcza?

☝ Co to jest eksplorator symboli i jakich funkcji dostarcza?

☝ Jak zarządzać widocznością okien eksploratorów?

☝ W jaki sposób założyć nowy projekt i jak dodać swój pierwszy schemat?

☝ Jak wprowadzić dane o projekcie i rysunku w oknie Właściwości?

☝ Czym różnią się od siebie linie potencjałowe i połączeniowe i jak z nich korzystać?

☝ Jak poprawnie tworzyć połączenia pomiędzy symbolami?

☝ W jaki sposób wyszukiwać symbole w bazie symboli i wstawiać je na schemat?

Co otrzymam po zapisie na kurs?

  1. Bezpłatny (póki co) dostęp do kursu.
  2. Dożywotni dostęp do kursu – wracasz do kursu kiedy chcesz.
  3. Materiały dodatkowe:
    • uzupełnienie do lekcji w formie artykułów,
    • zestaw ćwiczeń – prac domowych, przygotowanych specjalnie do każdej lekcji,
    • i inne.
  4. Newsletter z nowościami dotyczącymi naszych kursów.
POLECANE