Data dodania 21 grudnia 2018 /

Jedna wszechstronna drukarka do wielu zastosowań!

MultiMark to system opisowy, który dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu oraz drukarce wykorzystującej efektywną technologię druku termo transferowego, umożliwia szybki i niezawodny druk praktycznie wszystkich typów etykiet do opisu elementów szafy sterowniczej. Oznaczenia charakteryzują się doskonałą jakością, są łatwe do odczytania i odporne na czynniki zewnętrzne.

Zintegrowane narzędzia do cięcia i perforacji umożliwiają tworzenie oznaczników o dowolnej długości z rolki, ułatwiając tym samym prace z cięciem i przyporządkowywaniem poszczególnych etykiet. Drukarka może pracować z oznacznikami i etykietami z rodziny MultiMark, a także z innymi materiałami ciągłymi, etykietami tekstylnymi i poliestrowymi, opaskami termokurczliwymi czy etykietami sterowników PLC. Kompaktowa budowa i niska masa (3,5kg) umożliwiają stosowanie drukarki THM MMP praktycznie wszędzie, np. jako przenośną drukarkę na hali produkcyjnej.

Oznaczanie złączy, przewodów lub urządzeń – MultiMark to kompletna i wszechstronna oferta oznaczników od koszulek termokurczliwych po tabliczki znamionowe, współpracująca z naszym zaawansowanym oprogramowaniem konfiguracyjnym M-Print ® PRO, które zapewnia intuicyjną obsługę i dopasowanie do potrzeb. Importowanie, edycja i zarządzanie danymi – wszystkie te operacje są proste

Zalety

Usystematyzowane, ekonomiczne znakowanie

Nie tylko oferujemy kompletne i łatwe w użyciu rozwiązanie – od interfejsu wprowadzania danych po gotowe do użycia oznaczniki. Nasze rozwiązanie jest już przygotowane na przyszłe wymagania, jakie pojawią się wraz z rozwojem automatyki.

Uniwersalne oznaczniki urządzeń

Oznaczniki urządzeń MultiMark mogą być wykorzystywane do identyfikacji sprzętu pochodzącego od różnych producentów. Gwarantują one właściwe przyporządkowanie wszystkich komponentów, takich jak urządzenia sterujące lub sygnalizacyjne pochodzące od różnych dostawców, w wielu różnych aplikacjach.

Inteligentna i ekonomiczna drukarka

THM MMP to drukarka termotransferowa o kompaktowej i modułowej budowie, która oferuje mnóstwo zalet i ma wiele potencjalnych zastosowań.

Przejrzystość połączeń elektrycznych

Oznaczniki typu TM-I, WM i SFX do opisywania kabli i przewodów gwarantują bezbłędną identyfikację obwodów. Gama oznaczników jest idealnie dostosowany do wszystkich typowych funkcji znakowania przewodów.

Oznaczniki złączek dla wygodniejszego etykietowania

Oznaczniki złączek Multimark wykorzystują innowacyjny materiał dwuwarstwowy. Solidna plastikowa baza pozwala na trwałe zamocowanie do złączki. Elastyczne wykończenie powierzchni ułatwia instalację. Specjalny dziurkowany materiał umożliwia rozciąganie pasków pozwalające w pewnym zakresie na dopasowanie do zmieniających się odstępów pomiędzy złączkami, które to różnice mają tendencję do kumulowania się, zwłaszcza w przypadku długich bloków.

POLECANE