Data dodania 27 lipca 2017 /

Wizualizacja bazująca na CODESYS 2 i CODESYS 3 – panele WWW e!Display 7300T WAGO w nowym designie zapewniają nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami wygląd maszyn i urządzeń. Dowiedz się więcej o panelach WWW!

Komponenty HMI są elementem wyróżniającym maszyny i urządzenia, który często wpływa na decyzję o zakupie. Dzięki komponentom HMI z oferty WAGO zrobisz wrażenie i zwiększysz atrakcyjność maszyn i urządzeń – panel WWW e!DISPLAY7300T jest dostępny w czterech wielkościach ekranów: 4,3‘‘, 5,7‘‘, 7,0‘‘, 10,1‘‘.


Zalety paneli WWW e!DISPLAY

  • estetyczny wygląd i wysoka wydajność
  • komfortowa obsługa – możliwość ustawienia jasności bezpośrednio na wyświetlaczu
  • bezpieczeństwo i oszczędność energii sterowane czujnikami
  • Szybki montaż dzięki koncepcji uniwersalnego mocowania
  • bezproblemowa integracja z ofertą produktów WAGO

Panele WWW – estetyczny wygląd i wysoka wydajność

Panel HMI e!DISPLAY to połączenie nowoczesnego wyglądu i bogatego wyposażenia – atrakcyjny design maszyn i urządzeń dzięki możliwości tworzenia wizualizacji na bazie oprogramowania inżynierskiego e!COCKPIT (CODESYS 3) i CODESYS 2. Ten stylowy panel WWW umożliwia również obsługę sterowników WAGO przy pomocy strony WWW. Ponadto oprogramowanie e!COCKPIT oferuje użytkownikowi możliwość pracy w nowej technologii, jak np. HTML5. Panele e!DISPLAY obsługują także wizualizację WWW na bazie Java, tworzoną przy pomocy CODESYS 2.


Komfortowa obsługa – możliwość ustawienia jasności bezpośrednio na wyświetlaczu

Panel WWW e!DISPLAY jest wyposażony w wytrzymały ekran dotykowy oraz 3 diody LED sygnalizujące status pracy. Aby skonfigurować i uruchomić panel WWW, użytkownik ma do dyspozycji przystosowany do jego potrzeb interfejs – konfigurację można przeprowadzić bezpośrednio przez stronę WWW (w tym np. szybkie i intuicyjne zintegrowanie panelu z jednym lub wieloma sterownikami WAGO).

Poza tym dzięki czujnikom można ustawić jasność bezpośrednio na wyświetlaczu panelu e!DISPLAY dopasowując ją do aktualnych warunków oświetlenia w pomieszczeniu. Jasność wyświetlacza reguluje się w prosty sposób przy pomocy umieszczonego z przodu panelu przycisku.


Bezpieczeństwo i oszczędność energii sterowane czujnikami

Panel e!DISPLAY jest wyposażony we wbudowany czujnik zbliżeniowy. Umożliwia on automatyczne przejście z energooszczędnego trybu wygaszacza ekranu do wizualizacji. Czujnik ruchu rejestruje stopień jasności otoczenia w celu łatwej regulacji jasności ekranu.


Szybki montaż dzięki koncepcji uniwersalnego mocowania

Szybki i komfortowy montaż bez użycia narzędzi – panele WWW e!DISPLAY można zamontować zatrzaskowo bezpośrednio na szafie rozdzielczej. Specjalne elementy mocujące umieszczone z przodu wyświetlacza zapewniają wysoki stopień ochrony obudowy IP65. Panele WWW posiadają dzięki temu różnorodne możliwości zastosowania. Ponadto za pomocą przyłącza VESA możliwy jest montaż poza szafą rozdzielczą, np. na ramieniu obrotowym lub statywie.


Bezproblemowa integracja z ofertą produktów WAGO

Perfekcyjnie zharmonizowane komponenty to gwarancja bezawaryjnej pracy. Na panelu e!DISPLAY można wyświetlać wizualizacje stworzone na bazie oprogramowania inżynierskiego e!COCKPIT (CODESYS 3) i CODESYS 2. Panele e!DISPLAY, oprogramowanie e!COCKPIT oraz sterowniki PFC200 i PFC100 to wysokiej jakości rozwiązanie w ofercie WAGO − wszystko od jednego dostawcy.

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Sterowniki PLC, HMI i inne
Opcje : Akcesoria
POLECANE