Data dodania 16 maja 2019 /

Zoptymalizowana kontrola zmiennych procesowych ma decydujący wpływ na wzrost wydajności i obniżenie nakładów finansowych. Niezależnie od tego, czy jest to ciśnienie, temperatura, poziom napełnienia czy przepływ, SICK oferuje szeroką gamę rozwiązań do pomiaru parametrów procesowych cieczy, gazów i materiałów sypkich. SICK kładzie przy tym nacisk na solidną konstrukcję czujników, które mierzą zmienne procesowe w sposób możliwie uniwersalny i niezależny od warunków otoczenia.

Czujniki poziomu napełnienia

Inteligentne rozwiązania do pomiaru poziomu napełnienia i detekcji stanu granicznego

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomiar ciągły poziomu napełnienia, pomiar poziomu granicznego czy też oba parametry jednocześnie, SICK oferuje szerokie portfolio rozwiązań dla inżynierii procesowej, systemów przechowywania lub zabezpieczania zapasów. W zależności od warunków montażowych, właściwości medium i warunków otoczenia SICK oferuje optymalne czujniki, które mają jeden cel: wydajny proces technologiczny. Firma SICK zapewnia przy tym własne know-how jako dostawca jednego z największych portfolio technologii.

więcej o czujnikach poziomu napełnienia

Czujniki przepływu

Wytrzymała i dokładna – technika pomiaru przepływu firmy SICK
SICK oferuje nowoczesne czujniki do pomiaru przepływu, które łączą elastyczne metody pomiarowe z solidną konstrukcją urządzeń i efektywnymi pod względem kosztów koncepcjami podłączenia do nadrzędnych systemów. Gdy potrzebne jest ustalenie bieżącej wartości przepływu na podstawie wartości analogowych lub impulsowe odczytywanie ilości – czujniki przepływu firmy SICK zawsze niezawodnie i bezpiecznie współpracują z najróżniejszymi mediami w trudnych warunkach procesowych i środowiskowych.

więcej o czujnikach przepływu

Czujniki ciśnienia

Uniwersalny pomiar ciśnienia w cieczach i gazach

SICK oferuje całą gamę elektronicznych przetworników pomiarowych ciśnienia i presostatów, które ze względu na inteligentne i wszechstronne możliwości konfiguracji dają się optymalnie dopasować do indywidualnych wymagań klienta. W typowy dla firmy SICK sposób urządzenia te łączą zastosowanie wysokiej klasy materiałów, wytrzymałość i precyzyjną technikę pomiarową z prostotą obsługi

więcej o czujnikach ciśnienia

Czujniki temperatury

Uniwersalny pomiar temperatury cieczy i gazów

Ze swoim portfolio termometrów wkręcanych i wtykanych, a także termostatów, SICK oferuje wysokiej klasy rozwiązania do kontaktowego pomiaru temperatury cieczy i gazów. Dzięki rozmaitym długościom montażowym oraz różnorodnym możliwościom konfiguracji mechanicznej, urządzenia można optymalnie dopasować do indywidualnych wymagań.

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Aparatura pomiarowa
POLECANE