Data dodania 26 lipca 2017 /

System wielowtyków WINSTA® jest elektrycznym interfejsem między zasilaniem i rozdziałem energii a odbiornikami (na przykład oprawami oświetleniowymi) oraz pozwala na podłączanie techniki informatycznej (przewody sieciowe systemu automatyki budynkowej).

Dzięki systemowi wielowtyków WINSTA®, łączącemu ze sobą wszystkie elektryczne komponenty, można wyposażyć nowoczesny budynek w elastyczne i trwałe rozwiązania, odpowiadające aktualnym normom i standardom.

Ze względu na zróżnicowane wymagania techniczne dla instalacji w budynku – od zasilania po systemy sieciowe – rodzina wyrobów WINSTA® dzieli się na kilka grup. Wyroby wchodzące w ich skład różnią się między sobą konstrukcją, obciążalnością prądową i znaczeniem biegunów.

Każda grupa obejmuje zarówno pojedyncze komponenty (wtyki, gniazda, rozgałęźniki typu h oraz T, skrzynki rozdzielcze), jak i konfekcjonowane przewody o standardowych długościach. 2- do 7-biegunowe wyroby WINSTA® zostają przygotowane zgodnie ze specyfikacją klienta i dostarczone na budowę w stanie gotowym do montażu.

Kompleksowy serwis projektowy WAGO
W celu doboru jak najlepszych rozwiązań do potrzeb, oferujemy Państwu wsparcie podczas projektowania i budowy instalacji. Nasz zespół fachowców jest do Państwa dyspozycji i chętnie służy profesjonalnym doradztwem z zakresie realizacji projektów z wykorzystaniem wyrobów WAGO.

więcej

POLECANE