Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

21 wyświetleń

Wirtualne Spotkania Targowe

 

Zbliża się kolejna edycja targów Energetab. Przez obecną sytuację pandemiczną duża część z Państwa, do tej pory odwiedzających targi, zostanie w swoich miejscach zamieszkania, dlatego też zapraszamy do kontaktu z nami i prezentacji naszej oferty za pośrednictwem platformy online – REJESTRACJA

Dzień 1 15.09.2020
10:00 – 11:00 Nowe rozwiązania do sterowania w automatyce – Nowości w ofercie Relpol SA
13:00 – 14:00 Nowoczesne rozwiązania i innowacje w elektroenergetycznej automatyce zabezpieczeniowej dla sieci SN
11:00 – 16: Spotkania online

Dzień 2 16.09.2020 – DZIEŃ z EKSPERTEM
10:00 – 11:00 SPOTKANIE Z EKSPERTEM – Stacje ładowania samochodów elektrycznych, a ustawa o elektromobilności
13:00 – 14:00 SPOTKANIE Z EKSPERTEM – Czego być może nie wiesz o przekaźnikach !!!
11:00 – 16: Spotkania online

Dzień 3 17.09.2020
11:00 – 16: Spotkania online

Podczas całego trzydniowego wydarzenia będziecie mogli Państwo spotkać się z nami w rozmowie online za pośrednictwem platformy szkoleniowej . Wystarczy zarejestrować się do wydarzenia poprzez Formularz rejestracji , a następnie po zalogowaniu do Wirtualnych Spotkań Targowych kliknąć ikonkę  \”Rozmowy 1:1\”, wybrać osobę, z którą chcielibyście Państwo porozmawiać, a następnie wybrać dogodną dla siebie godzinę rozmowy.

WIRTUALNE SPOTKANIA TARGOWE nadawane będą NA ŻYWO, będą też specjalnie nagrywane, aby umożliwić powrót do prezentowanego materiału. W trakcie trwania każdego z bloków tematycznych zapraszamy do udziału w grze – Kto pierwszy ten lepszy- do wygrania atrakcyjne nagrody.

Organizator

Relpol

Relpol

Relpol SA – to polski producent przekaźników, którego historia rozpoczęła się 1958 roku. To właśnie ponad 60-letnie doświadczenie pozwala nam produkować najwyższej jakości przekaźniki stosowane w automatyce przemysłowej i energetycznej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej, kolejnictwie, systemach fotowoltaicznych i w wielu innych rozwiązaniach. Relpol jest również producentem systemów zabezpieczeń CZIP®-PRO dla rozdzielni SN oraz liderem w produkcji urządzeń do wykrywania materiałów radioaktywnych, w które wyposażone są drogowe i kolejowe przejścia graniczne, a także porty morskie i największe polskie lotniska.