Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Warsztaty Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Warsztaty Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Assista – to proste! Dedykowany system wizyjny

Termin: 30 październik 2020, godz. 13

A może by tak… zdjęcie kamerą przemysłową? Na tym spotkaniu dowiesz się jak odpowiednio dobrać oraz podłączyć system wizyjny do Melfa Assista czyli robota współpracującego.

Omówimy również:

  • Graficzny konfigurator
  • Programowanie przy użyciu RT VisualBox

Assista inspiruje! Wkręcanie śrub z robotem współpracującym

Termin: 6 listopad 2020, godz. 13

Assista, robot który pomaga. Zaprezentujemy kolejne rozwiązanie przemysłowe, w którym cobot doskonale sobie radzi. Tym razem „gościem” cobota będzie nowoczesny chwytak współpracujący

Dowiesz się:

  • Jak przygotować stanowisko z cobotem i wkrętakiem do aplikacji współpracującym
  • Jaki jest sposób na bezpieczną aplikację wkręcania z wykorzystaniem wkrętaka
  • Jakie ma zalety i wady to rozwiązanie

Integracja Przemysłu 4.0 w maszynie – OEE, histogram i wiele więcej

Termin: 13 listopad 2020, godz. 13

Komunikacja z falownikiem cz. 2 – jak sterować po EtherNet/IP/Modbus TCP/Modbus RTU

Termin: 20 listopad 2020, godz. 13

Wbudowany sterownik PLC w FR-E800, jak programować, jakie możliwości?

Termin: 27 listopad 2020, godz. 13

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.