Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Szkolenia Balluff | Jak uodpornić biznes na czynniki ryzyka?

Czy istnieje technologia, która może pomóc zbudować odporność biznesu, zabezpieczyć ciągłość produkcji i zwiększyć efektywność procesów przy pracy zdalnej? W Balluff jesteśmy przekonani, że rozwiązania, które udoskonalamy od lat, mogą zostać wykorzystane jako skuteczna, technologiczna szczepionka na miarę naszych czasów.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu z naszymi specjalistami: Natalią Gajdą i Tomaszem Dawidem, i poznaj zaskakujące możliwości, które daje współczesny Przemysł 4.0. Skorzystaj z bezpłatnej oferty projektu Level 4.0, w którym, jako jeden z pięciu konsorcjantów, dumnie wspieramy cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw poprzez nieodpłatne działania szkoleniowe, doradcze i pokazowe.

Wybierz dogodny termin, poznaj tematy, które zostaną poruszone podczas szkolenia i zarejestruj się!

Organizator

Balluff

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona od ponad 90 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.