Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Liga Mistrzów Automatyki WAGO

Konkurs polega na przedstawieniu swojej realizacji lub pomysłu na realizację projektu technicznego związanego z automatyką. Jak widać, pole manewru jest bardzo szerokie. Nie ogranicza Was forma prezentacji. Możecie umieścić opis, zdjęcia, a nawet filmy. Może to być opis projektu, który już wykonaliście albo dopiero kiełkujący pomysł na stworzenie czegoś niesamowitego i oryginalnego. Tutaj na przykład możecie zobaczyć, jak wyglądało zgłoszenie ubiegłorocznego Mistrza. Zgłoszenia można przesyłać od 28.09 do 23.11.2020 r.

Zasady

  1. Każda osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace konkursowe. Przygotuj swoją pracę konkursową i prześlij za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie konkursu >link<
  2. Uczestnik może otrzymać za sam udział w konkursie upominek od firmy WAGO. Wystarczy podczas rejestracji zgłoszenia podać swój adres.
  3. Pod pracami konkursowymi zbieramy polubienia. Trzy prace z największą ilością polubień dostaną nagrody rzeczowe o wartości ok. 400 zł.
  4. Komisja Konkursowa wybierze trzech studentów i trzech profesjonalistów, których prace konkursowe wykażą się największą pomysłowością, kreatywnością, innowacyjnością, wartością merytoryczną oraz przekazem pasującym do tematu konkursu. Zostaną oni zakwalifikowani do finałów.
  5. Szóstka finalistów spotka się drugiego grudnia we Wrocławskiej siedzibie firmy WAGO, gdzie przez dwa dni będzie rywalizować o miano Mistrza Automatyki WAGO 2020. Oprócz zaszczytnych tytułów wszyscy finaliści dostaną atrakcyjne nagrody.
  6. Mistrzowie zostaną wyłonieni zarówno w Kategorii Profesjonalista jak i w Kategorii Student.

Nagrody

  • Za zajęcie pierwszego miejsca w Kategorii Profesjonalista nagrodą jest tytuł „Mistrz Automatyki WAGO 2020 – Kategoria Profesjonalista” oraz nagroda rzeczowa w postaci vouchera o wartości 6.000 zł brutto  do zrealizowania u WAGO.
  • Dla pozostałych uczestników drugiego etapu Konkursu w Kategorii Profesjonalista nagroda to tytuł „Wicemistrz Automatyki WAGO 2020 – Kategoria Profesjonalista ” oraz nagroda rzeczowa w postaci vouchera o wartości 3 000 zł brutto.
  • Za zajęcie pierwszego miejsca w Kategorii Student – tytuł „Mistrz Automatyki WAGO 2020 – Kategoria Student” oraz zestaw startowy WAGO o wartości 5 000 zł brutto.
  • Dla pozostałych uczestników drugiego etapu Konkursu w Kategorii Student – tytuł „Wicemistrz Automatyki WAGO 2020 – Kategoria Student” oraz zestaw startowy o wartości 3 000 zł brutto.

Przeżyj przygodę życia i zostań Mistrzem Automatyki 2020. Weź udział w konkursie.

Organizator

WAGO.PL

WAGO.PL

WAGO to światowy lider w dziedzinie połączeń sprężynowych. Prekursor i propagator innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.