Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Biznes i Produkcja 2024: Licencja na innowacyjność

Rok 2024 przynosi szczególną refleksję o Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Spotykamy się 10 lat od wprowadzenia idei Przemysłu 4.0 na świecie. Jak wypadają polskie fabryki na tle Europy i świata na przestrzeni tak dekady, jak i ostatniego czasu. Coraz mocniej bowiem towarzyszy nam widmo niżu demograficznego. Brakuje środków na inwestycje, a niepewny rynek nie pozwala na stabilność. To pretekst, by porozmawiać o problemach i wyzwaniach, jakie przyniósł ciężki pod względem gospodarczym miniony rok. Trudne zagadnienia, których nie zostawimy bez odpowiedzi.

Edycja 2024: Licencja na innowacyjność

W dobie zmian technologicznych poszukiwanie najnowszych rozwiązań, niestandardowego podejścia do zarządzania procesami produkcyjnymi, to mocny determinant konkurencyjności. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się przedstawiciele nowoczesnych biznesów produkcyjnych, którzy odkryli i pielęgnują GEN INNOWACYJNOŚCI.

Wspólnie podejmiemy m.in. tematy:
• O kim możemy powiedzieć, że jest innowatorem?
• Jakie kompetencje powinien mieć ten, kto wprowadza innowacje?
• Czym jest innowacja? Jakie współczesne technologie produkcyjne wprowadzają innowacje?
• Czy innowacja jest tożsama z czymś, co jest kosztowne?

Gdzie odbędzie się Konferencja?

Konferencja Biznes i Produkcja odbędzie się w firmie SPLAST | ul. Lotników w Krośnie, a następnie w Hotelu Arłamów | Arłamów 1.

Więcej informacji i agenda dostępne na: https://www.astor.com.pl/biznes-i-produkcja/konferencja/

Organizator

ASTOR

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)