Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

INTELIGENTNA PRODUKCJA | Konferencja Balluff

INTELIGENTNA PRODUKCJA | Konferencja Balluff

PRZYGOTUJ SWOJĄ FABRYKĘ NA WYZWANIA RZECZYWISTOŚCI!

18 – 19 lutego weź udział w specjalistycznej, bezpłatnej Konferencji INTELIGENTNA PRODUKCJA, podczas której dowiesz się jak szybko i skutecznie wdrożyć technologie automatyki przemysłowej i Przemysłu 4.0 do Twojego przedsiębiorstwa.

Czego dowiesz się podczas wydarzenia?

  • Jak w pełni wykorzystać zasoby, zapewnić ciągłość wytwarzania i stale zbierać dane potrzebne do elastycznego zarządzania i przewidywania potrzeb?
  • Czy możliwe jest modyfikowanie funkcjonujących linii produkcyjnych tak, aby stały się bardziej inteligentne?
  • Jak technologia może pomóc monitorować warunki, optymalizować procesy o usprawnić komunikację sieciową aby zbudować maksymalną wydajność produkcji?
  • Czy inwestowanie w innowacje pomoże zachować konkurencyjność i zwiększyć wydajność Twojej fabryki i czy to odpowiedni moment na wprowadzanie takich zmian?

Odwiedź naszą platformę i zapoznaj się z już dostępnymi materiałami szkoleniowymi, a podczas dwudniowego eventu, zobacz studia przypadku i prezentacje oraz skorzystaj bezpłatnie z konsultacji technicznych i projektowych online lub umów się na wizytę w Twojej firmie.

Zapisz się już dziś!

Organizator

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.