Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Integracja robotów z prasami wraz z procesem certyfikacji CE nowego zespołu maszyn – case study

Integracja robotów z prasami wraz z procesem certyfikacji CE nowego zespołu maszyn – case study

Zapraszamy na prezentację AUTOMATECH, podczas Konferencji FAiRP na Targach Automatica 2024.

Integracja robota z istniejącą maszyną lub linią produkcyjną oznacza stworzenie nowego zespołu maszyn, który powinien spełniać aktualne wymagania prawne wynikające z konieczności oznakowania CE.
Robot to klasyczny przykład maszyny nieukończonej, ale trzeba pamiętać, że po procesie integracji z inną maszyną całość musi spełniać obowiązujące wymagania safety.

Prowadzący: Jan Auguściuk Dyrektor Zarządzający AUTOMATECH zaprezentuje case study o tym, jak przeprowadzić taką integrację, jednocześnie spełniając wymagania bezpieczeństwa maszynowego wynikające z DM 2006/42/WE.

▶ Termin prezentacji: 15 maja 2024 (środa)
▶ Godz. 12:05 – 12:30
▶ Wstęp wolny na prezentację AUTOMATECH
▶ Prezentacja podczas Konferencji Forum Automatyki i Robotyki Polskiej: ROBOTYZACJA W AUTOMATYCE. TRENDY I WYZWANIA

AUTOMATECH jest członkiem FAiRP.


https://tiny.pl/d98mm


Zapraszamy serdecznie 🤝
Zespół AUTOMATECH

Organizator

Automatech.pl

Automatech – jesteśmy polską, specjalistyczną firmą inżynierską z 30-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej, w kraju i za granicą. Oferujemy szeroki wachlarz usług inżynierskich, między innymi: audyty bezpieczeństwa, deklaracja zgodności WE-EU / certyfikat CE, modernizacje maszyn, dostosowanie maszyn i linii, migracje do wyższej platformy, aplikacje z przemysłowymi systemami wizyjnymi, roboty przemysłowe, pomiar siły cobota, modernizacje pras, sterowanie radiowe, LOTO, budowa szaf sterowniczych, stacje UV LED.