Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Cykl webinarów: #zostańwruchu

Cykl webinarów: #zostańwruchu

Jesteśmy gotowi na jesień przemysłową

Kiedy odbędą się w Krakowie pierwsze targi przemysłowe? Czy będą one funkcjonowały tak, jak wcześniej? Czy udział w nich może pomóc wyjść firmom z kryzysu? To pytania, z którymi na co dzień mierzą się m.in. organizatorzy Targów SYMAS®/MAINTENANCE zaplanowanych na 14‑15 października 2020 roku w EXPO Kraków.

Mimo niesprzyjających warunków, targi przemysłowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy każdego dnia odbierają liczne telefony i maile z pytaniami, także dotyczącymi organizacji wydarzeń w reżimie sanitarnym. „Zamrożenie” spotkań biznesowych doskwiera wielu firmom. W przypadku praktycznie każdej branży został mocno zaburzony łańcuch dostaw i kontaktów. Firmy odczuwają brak możliwości prezentacji produktu czy promocji marki przed fachową publiką. Z kolei klientom coraz bardziej brakuje obcowania z nowościami branżowymi, chcą móc w sposób namacalny porównać produkty i technologie. Na targach mogą to zrobić w ciągu jednego – dwóch dni. Jest to duża oszczędność środków finansowych i czasu, a obecnie nawet najbezpieczniejsza forma kontaktu: przyjazd do jednego, sprawdzonego, zabezpieczonego miejsca, zamiast odwiedzin u kilkunastu firm w różnych regionach. Słowa te potwierdzają sami wystawcy:

Ucieszyła nas wiadomość, że Targi SYMAS®/MAINTENANCE organizowane w EXPO Kraków, odbędą się również w tym roku. Jest to niezwykle prestiżowa impreza, w czasie której możemy w jednym miejscu spotkać się z naszymi Klientami. Luźna atmosfera targów sprzyja rozmowom oraz spotkaniom w większym gronie. Jest to także doskonała okazja na prezentację nowości i pozyskanie nowych kontaktów – mówi Joanna Klimek z firmy Sternet.

#zostańwruchu

Nim jednak dojdzie do spotkania w murach EXPO Kraków, organizatorzy przygotowali cykl webinarów pod hasłem #zostańwruchu.

To swego rodzaju gra słowna w kontrze do #zostańwdomu. Od kilku tygodni wychodzimy z lockdownu, który okazał się kosztowny dla wielu branż. Zdajemy sobie sprawę z trudności, z którymi spotkali się nasi Wystawcy. Naszymi spotkaniami online chcemy pokazać, że branże: spotkań i przemysłowa trzymają się razem, wspierają się. Liczymy, że tym merytorycznym cyklem wypełnimy czas oczekiwania na jesienne wydarzenia w EXPO Kraków – mówi Arkadiusz Suter, Project Manager Targów SYMAS®/MAINTENANCE.

Pierwsze spotkanie, które odbyło się kilka dni temu, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Kolejne zaplanowane zostały na 30 czerwca i 3 lipca. Gośćmi zaproszonymi przez Targi w Krakowie są Jerzy Halkiewicz z UE Systems oraz Michał Cyran z FANUC Polska.

W prezentacji firmy UE Systems zostaną omówione obszary zastosowań technologii ultradźwiękowej w detekcji wycieków sprężonego powietrza, badaniu stanu łożysk, inspekcji odwadniaczy pary oraz badaniu urządzeń elektrycznych pod kątem wyładowań niezupełnych. Firma FANUC podzieli się z kolei wiedzą z zakresu obsługi swoich robotów. W prezentacji pokazany zostanie scenariusz na obsługę robota z zasymulowanymi problemami.

Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania, a o szczegółach będą informować wkrótce.

Harmonogram najbliższych webinarów

30.06.2020, godz. 10:00 – Jerzy Halkiewicz, UE Systems, Diagnostyka Ultradźwiękowa

Rejestracja: https://targikrakow.clickmeeting.pl/-zostanwruchu-spotkanie-2/register

03.07.2020, godz. 10:00 – Michał Cyran, FANUC Polska, Obsługa Robota FANUC w trudnych czasach.

Rejestracja: https://targikrakow.clickmeeting.pl/-zostanwruchu-spotkanie-3/register

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizator

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od ponad 20 lat organizujemy kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.