Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2020/04/Marcin-step-1__final.jpg

Zrób krok w kierunku inteligentnych maszyn


Czy chcesz poznać zaawansowane rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas w pracy inżyniera i jednocześnie pozwolą Ci tworzyć ambitne projekty automatyzacji? W serii 4 video pokażemy zalety rozwiązań firmy B&R. Chcemy Cię zainspirować, żebyś zrobił ten pierwszy krok do zgłębiania swojej wiedzy i tworzenia projektów inteligentnych maszyn. Kolejne kroki przygotujemy dla Ciebie już niebawem.

Krok. 1

W serii 4 video o rozwiązaniach B&R, nasz kolega, Ekspert ds. Szkoleń, Marcin Kotlarek, wyjaśni Ci

  • Na czym polega intuicyjne oprogramowanie i w jaki sposób efektywnie podejść zarówno do małych jaki i zaawansowanych aplikacji.
  • W jaki sposób technologia bezpieczeństwa B&R wspiera funkcje maszyny.
  • Jak w prosty sposób uruchomić i skonfigurować serwonapęd.
  • Jak tworzyć funkcjonalne wizualizacje.

Automation Studio – oprogramowanie do tworzenia i rozwoju projektów automatyzacji

Rozwiązania sprzętowe i programistyczne, które tworzymy pozwalają na realizację zarówno małych, jak i najbardziej wymagających projektów. My możemy pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu, zapewnimy Ci szkolenia i wsparcie techniczne na każdym etapie rozwoju Twojego projektu.

Poznaj naszą koncepcję skalowalnego systemu sterowania oraz oprogramowania narzędziowego Automation Studio, za pomocą którego łatwo oprogramujesz i skonfigurujesz swoją innowacyjną maszynę.

System bezpieczeństwa

Dzisiejsza technika bezpieczeństwa musi aktywnie wspierać funkcje maszyny, a jednocześnie zabezpieczać ją i jej operatorów przed zagrożeniami. Z naszym systemem skutecznie zarządzisz opcjami maszyny w ich seryjnej produkcji. Inteligenta technologia bezpieczeństwa pomoże Ci też znacząco zredukować koszty związane z zatrzymaniem produkcji, skutecznie zapobiegniesz awariom i przestojom, a zintegrowane funkcje diagnostyczne dostępne nawet ze smartfona pomocne będą w szybkiej i precyzyjnie ukierunkowanej procedurze zdalnego serwisowania.

Technologia napędowa

Technologia sterowania ruchem, którą oferujemy jest w pełni zintegrowana z całością systemu, programowana, symulowana i uruchamiana w Automation Studio wspólnie z innymi komponentami. Wraz ze sterowaniem, aplikacją HMI i technologią bezpieczeństwa tworzy kompletne rozwiązanie systemowe dla maszyn i urządzeń. Nasze serwonapędy są w pełni skalowalne, więc poszczególne komponenty można w dowolnym momencie wymienić, aby dostosować je do zmian konfiguracji lub wymagań maszyny.

Zaawansowane wizualizacje w technologii mapp View

Ciekawa, nowoczesna wizualizacja staje się wyróżnikiem na rynku i znakiem firmowym innowacyjności producenta maszyny. Dzięki mapp View – technologii HMI dostępnej w naszym oprogramowaniu do łatwego tworzenia zaawansowanej wizualizacji, dostajesz wydajne narzędzie do budowania konkurencyjności swoich maszyn. Gotowe widżety zapewniają szybkie opracowanie najpotrzebniejszych funkcji i uzyskanie wyglądu charakterystycznego dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu praca na panelu przypomina pracę ze smartfonem.Utworzono: / Kategoria: , , , , ,
  • Autor: B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
  • B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Od 6 lipca 2017 B&R stała się jednostką biznesową Grupy ABB. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa. Dzięki standardom komunikacji przemysłowej IoT, takim jak OPC UA, POWERLINK i openSAFETY, a także z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji.
  • Profil Autora
  • http://www.br-automation.com

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY