Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2018/07/YESLY-Finder-iAutomatyka-0.jpg

Yesly, czyli inteligentny system sterowania domem od Finder


Wierząc, że wszyscy powinni czuć się komfortowo w swoich domach Finder opracował nowy system automatyki dla budynków mieszkalnych. YESLY został zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości użytkowania oraz przetestowany pod kątem niezawodności i bezpieczeństwa. Umożliwia podłączenie świateł, rolet elektrycznych, zasłon i wiele więcej w jeden system, a następnie zarządzanie nimi w sposób SMART. Dzięki temu możesz urozmaicić codzienną rutynę i stworzyć scenariusze automatycznych czynności, które sprawią, że naprawdę poczujesz się jak w domu.

YESLY to system stworzony po to, aby zapewnić komfort, którego potrzebuje każdy z nas, bez inwazyjnych prac i nadmiernych kosztów. Można zacząć od instalacji jednego przekaźnika lub ściemniacza. Następnie wystarczy połączyć go z przyciskiem BEYON lub skonfigurować z aplikacją YESLY. I gotowe! Instalacja może zostać dowolnie rozszerzona o kolejne elementy SMART oferujące włączanie i wyłączanie lamp, przyciemnianie światła lub inne spośród 19+ dostępnych funkcji. A wszystko to za pomocą smartfona lub przycisku BEYON, wygodnie na kanapie, w łóżku lub gdziekolwiek w domu. Ochronę przed cyfrowymi atakami zapewnia 128-bitowe szyfrowanie.

Yesly to innowacyjny system, który nie wymaga przeprowadzania prac remontowych do jego wdrożenia. Urządzenia takie jak aktuatory czy ściemniacze są montowane w puszce przyłączeniowej bezpośrednio w miejsce łącznika światła. Pozbywamy się wtedy tradycyjnych łączników, a do włączania i wyłączania światła w pomieszczeniu używamy smartfona, albo przycisków BEYON.

Ale czym jest przycisk BEYON Finder-a? To bezprzewodowy innowacyjny pilot do systemu YESLY, który może zostać sparowany przez aplikację z danym urządzeniem, aby sterować jego działaniem. Można nim kontrolować także szereg urządzeń aktywując zaplanowane scenariusze zdarzeń. Dzięki zwykłemu papierowi samoprzylepnemu może być zamontowany na ścianie, szkle, lustrze czy w innym, dowolnym miejscu.

Aktuator to wielofunkcyjne urządzenie załączające. Jest programowane za pomocą aplikacji na smartfona. Posiada dwa niezależne od siebie kanały wyjściowe, dzięki czemu może wykonywać jednocześnie dwa różne zadania. Obsługuje napięcie sieciowe 230 V i prąd do nawet 6 A. Aktuator został zaprojektowany do załączania świateł oraz opuszczania i podnoszenia rolet i zasłon okiennych. Nie ma natomiast problemu, żeby użyć go do sterowania dowolnym urządzeniem wykonawczym w naszym inteligentnym domu. Aktuator w takiej aplikacji pełni funkcję prostego sterownika, który możemy umieścić w puszcze przyłączeniowej.

Dlaczego wybrać system YESLY?

  • Jest łatwy w użyciu i umożliwia implementację w istniejących już instalacjach elektrycznych bez konieczności prowadzenia inwazyjnych i kosztownych prac.
  • System jest także wszechstronny. Możesz wybrać urządzenia, którymi chcesz sterować i zarządzać nimi przez aplikację mobilną na smartfonie lub za pomocą bezprzewodowego przycisku BEYON.
  • Ponadto dzięki BLE (Bluetooth Low Energy) możesz połączyć elementy swojego domu i przy zużyciu minimalnej ilości energii, przesłać większą ilość danych.

Finder YESLY jest rozwiązaniem o najwyższym stosunku funkcjonalności do ceny i jednocześnie idealnym do osiągnięcia komfortu, jakiego oczekujesz w domu.

 

Całą ofertę produktową tego producenta oraz wiele innych informacji znajdziesz na stronie producenta: Findernet.comUtworzono: / Kategoria: ,
  • Autor: Pawel Zadroga • iAutomatyka.pl
  • Redaktor w iAutomatyka.pl Jestem absolwentem kierunku Automatyki i Robotyki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej. Głównym obszarem moich zainteresowań była mechanika, dopóki nie odkryłem ile radości dają urządzenia automatyki! Głównie styczność mam z Mitsubishi Electric, EATON, Siemens, WAGO, Webhmi i kilka innych.
  • Profil Autora
  • http://www.iautomatyka.pl/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY