Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Wykłady techniczne Siemens na targach Automaticon 2019

Zapraszamy na wykłady dotyczące nowości w ofercie Siemensa, które odbędą się w dniach 27-28 marca podczas targów AUTOMATICON w Warszawie.

Zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.siemens.pl/automaticon

Jeśli nie możesz uczestniczyć osobiście – weź udział w transmisji na żywo i podczas rejestracji wybierz opcję „Jestem zainteresowana/y transmisją online”.

Tematyka wykładów:

  • Nowości w ofercie sterowników PLC S7-1500, S7-1200 oraz TIA Portal V15.1.
  • Cyfrowy bliźniak i wirtualne uruchomienie maszyny produkcyjnej.
  • Nowości w oprogramowaniu WinCC SCADA oraz panelach operatorskich SIMATIC HMI.
  • Aktualna oferta komputerów przemysłowych SIMATIC IPC – Bezpieczeństwo maszyn.
  • Realizacja funkcji bezpieczeństwa zgodnie z normami zharmonizowanymi.
  • Nowa generacja układów łagodnego rozruchu silników.
  • SIRIUS 3RW5 – Zdalny dostęp do maszyn i instalacji przemysłowych przez oprogramowanie SINEMA RC.
  • Nowe przekształtniki SINAMICS G120X.

Zachęcamy również do rozmów ze specjalistami z zakresu systemów napędowych i sterowania, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zastosowania wybranych rozwiązań w Państwa aplikacjach, jak również chętnie udzielą dodatkowych informacji technicznych.