Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Zwiększ wydajność instalacji dzięki wykorzystaniu inteligentnych danych z sieci przemysłowej PROFINET/Ethernet/IP.

Zwiększ wydajność instalacji dzięki wykorzystaniu inteligentnych danych z sieci przemysłowej PROFINET/Ethernet/IP.

Podczas planowania nowoczesnych sieci przemysłowych (PROFINET, Ethernet/IP), coraz większy nacisk kładzie się na wydajność, aby sprostać zwiększonym potrzebom w produkcji. Jednakże, stale wysoka dostępność, a tym samym wydajność sieci, wymaga inteligentnej obsługi. Często jednak w procesach produkcyjnych ten fakt jest pomijany bądź jest traktowany powierzchownie. Jak zatem uzupełnić wysokowydajną infrastrukturę sieciową o inteligentne dane i monitorować ją? – Bez konieczności ciągłego zajmowania się tematem sieci przemysłowej. Na naszym webinarium pokażemy, w jaki sposób można wykorzystać inteligentne dane, dokonując niewielkich zmian w doborze komponentów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Odpowiemy na następujące pytania:

– W jaki sposób wartości dotyczące wydajności wpływają na wybór infrastruktury sieciowej?

– Jakie dane z sieci przemysłowych pomagają zabezpieczyć/utrzymać wydajność sieci?

– Które dane można wykorzystać bez dodatkowego sprzętu?

– Jakie wnioski można wyciągnąć z dostępnych danych?

– Jaka jest przewaga konkurencyjna switchy Indu Sol PROmesh?

Termin:
6 września 2023, godzina 10:00

Link do zapisu: https://us06web.zoom.us/webinar/register/3216933087757/WN_tJXw7vfTQSqtUZ1h5oXbew#/registration

Organizator

Stercontrol