Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Zarządzanie zużyciem mediów receptą na podwyżki cen prądu i gazu – webinar online

Zarządzanie zużyciem mediów receptą na podwyżki cen prądu i gazu – webinar online

Wzrost cen mediów to już fakt! Jak walczyć z rosnącymi kosztami?

Na Nowy Rok życzyliśmy sobie przede wszystkim zdrowia – to zrozumiałe.
Może, na drugim miejscu należało życzyć niskich cen prądu i gazu?

2022 rok przywitał nas znaczącymi podwyżkami cen mediów. Wyższe rachunki za prąd i gaz zaskoczyły nas \”jak zima drogowców\”, niby spodziewane, a jednak trudno przejść nad nimi do porządku dziennego, zaakceptować i przyzwyczaić się. Poszukiwania skutecznych metod ograniczenia kosztów zyskały na intensywności. Wszyscy zastanawiają się, jak i na czym zaoszczędzić, szybko, skutecznie i jednocześnie bez strat na jakości.

Ustalone ceny mediów nie podlegają dyskusji. Jedyną dostępną metodą ograniczenia kosztów jest bieżąca kontrola poziomu zużycia, analiza kluczowych wartości i optymalizacja – czyli świadome, skuteczne oszczędzanie.

Zapraszamy na nasz najbliższy webinar poświęcony zarządzaniu zużyciem mediów, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na pytania, które zadaje sobie obecnie większość przedsiębiorców:

 • Czy jestem w stanie realnie wpływać na wysokość opłat za zużyte media?
 • Czy wzrost cen pozwoli na zachowanie przewagi konkurencyjnej?
 • Jakie rozwiązania pozwolą zniwelować negatywne skutki rosnących cen?
 • Jak długo muszę czekać na efekty wprowadzonych zmian?
 • Na jak duże oszczędności mogę liczyć?
 • Czy to się opłaca?


Zapraszamy 3 lutego (czwartek) o godzinie 10:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

W ramach spotkania:

 • Najczęstsze powody poszukiwania oszczędności.
 • Obszary ograniczania kosztów..
 • Dostępne metody i narzędzia kontroli zużycia mediów.
 • Efektywność narzędzia – kluczowe czynniki.
 • Zarządzanie mediami a koszty.
 • Kontrola najwyższą formą zaufania.
 • Zarządzanie mediami w liczbach.
 • Pozostałe korzyści.

Webinar

 • Uczestnicz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
 • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
 • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
 • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na webinarium!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.