Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Wirtualne wydarzenie z Balluff – Kongres Online

Wirtualne wydarzenie z Balluff – Kongres Online

Mamy dla Ciebie coś specjalnego.
Zarejestruj się i bądź częścią naszego wirtualnego wydarzenia. Udział bezpłatny!

Eksperci Balluff zaprezentują Ci nasze produkty i rozwiązania w ramach prezentacji, webinariów oraz krótkich szkoleń produktowych w języku polski oraz języku angielskim.

Mamy nadzieję spotkać się na tym wirtualnym wydarzeniu. Najciekawsze tematy:

  • Shape the Transformationtt (Florian Hermle, Managing Director)
  • From Scratch to Dashboard (Andreas Wick, IIoT Strategist)
  • Discover New Opportunities – Balluff Condition Monitoring Sensor (Christian Seyfried)
  • Do czego używamy systemy wizyjne i jak przeprowadzić testy bez wychodzenia z domu ? (Marek Kowalski)
  • Dołącz do naszej Wizji! Jak zapewnić najwyższą jakość produktu zarówno przed jak i po procesie pakowania (Paweł Juras)
  • IO-Link Webinar (Daniel Oszczęda oraz Szymon Gumółka)
  • Condition Monitoring Webinar (Daniel Oszczęda oraz Szymon Gumółka)
  • Easy Tool-ID (Daniel Oszczęda)
  • Machine vision Webinar (Paweł Kwacz oraz Szymon Gumółka)

 

Wykorzystanie okazji

Kryzysy stanowią punkt zwrotny – zakłócenie ustalonych nawyków. Ale oferują także możliwości nowego początku. Szczególnie w dzisiejszych czasach cyfryzacja oferuje wielu osobom nowe możliwości wymiany pomysłów, współpracy i opracowywania nowych rozwiązań. Również w sektorze przemysłowym rosnąca sieć między czujnikami, systemami i całymi zakładami produkcyjnymi oferuje ogromny potencjał. Jako specjalista od czujników i automatyzacji Balluff oferuje rozwiązania i produkty, które łączą świat analogowy ze światem cyfrowym, tworząc w ten sposób prawdziwą wartość dodaną dzięki tej transformacji.

Odkryj automatyzację online

W celu wymiany informacji o naszych rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej, prezentacji nowych produktów i dalszego wspólnego rozwoju przemysłowego Internetu przedmiotów, zapraszamy do udziału w naszym wirtualnym wydarzeniu. Bądź częścią naszej cyfrowej podróży!

Co na ciebie czeka?

Ponad 25 różnych sesji na takie tematy, jak RFID, IO-Link, monitorowanie, a także uczenie maszynowe i wiele innych. Skontaktuj się z naszymi ekspertami na spotkaniach 1:1 i odkryj nasze portfolio oraz wiedzę specjalistyczną w różnych przypadkach zastosowania.

Praktycznie zewsząd!

Możesz do nas dołączyć po prostu ze swojego miejsca pracy lub z domu. Zarejestruj się za pośrednictwem naszej wirtualnej platformy wydarzeń i wybierz pożądane sesje. Weź udział w sesjach na żywo i zadawaj pytania. Po sesjach cała zawartość będzie dostępna na żądanie.

 

Zarejestruj się

 

Pełna agenda wydarzenia