Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Wirtualne Spotkania Targowe ENERGETAB 2021

Wirtualne Spotkania Targowe ENERGETAB 2021

 

Zbliża się kolejna edycja targów Energetab. Z uwagi na wciąż niepewną sytuację pandemiczną zapraszamy do udziału w dwóch darmowych webinariach jakie przygotowaliśmy dla Państwa w ramach Spotkań Targowych Energetab 2021 za pośrednictwem platformy szkoleniowej – FORMULARZ REJESTRACJI

Dzień I – 14.09.2021,  godz. 10:00 -11:00 

Aparatura modułowa w praktyce, czyli…

  • Jak łatwo sterować oświetleniem nie tylko w domu?
  • Przekaźnik instalacyjny- idealne rozwiązanie do załączania wymagających obciążeń jak również uniwersalny produkt dla instalatora
  • Kontrola silnika to nie wszystko – poznaj inne zastosowania przekaźników nadzorczych
  • Nowe zastosowania przekaźników czasowych nie tylko w przemyśle  

 Dzień II – 15.09.2021,  godz. 10:00 -11:00  

Jak użyć w sposób niebanalny przekaźnik półprzewodnikowy?

  • Nowe, nietypowe wykonania przekaźników SSR
  • Ciekawe przykłady zastosowań
  • Mocne strony nowej grupy SSR

 W trakcie każdej prezentacji do wygrania ciekawe nagrody. FORMULARZ REJESTRACJI

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów ENERGETAB 2021 – naszą ofertę zaprezentujemy w Hali A, Stoisko 12.

Podczas całego trzydniowego wydarzenia będziecie mogli Państwo spotkać się z nami w rozmowie online za pośrednictwem platformy szkoleniowej .

WIRTUALNE SPOTKANIA TARGOWE nadawane będą NA ŻYWO, będą też specjalnie nagrywane, aby umożliwić powrót do prezentowanego materiału. W trakcie trwania każdego z bloków tematycznych zapraszamy do udziału w grze – Kto pierwszy ten lepszy- do wygrania atrakcyjne nagrody.

Organizator

Relpol

Relpol SA – to polski producent przekaźników, którego historia rozpoczęła się 1958 roku. To właśnie ponad 60-letnie doświadczenie pozwala nam produkować najwyższej jakości przekaźniki stosowane w automatyce przemysłowej, energetycznej i budynkowej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej, kolejnictwie. Nasze przekaźniki z powodzeniem stosowane są: w systemach wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania, w inwerterach solarnych i stacjach ładowania, do sterowania oświetleniem, w układach wysokoprądowych i innych.