Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Wirtualne Spotkania Targowe ENERGETAB 2021

 

Zbliża się kolejna edycja targów Energetab. Z uwagi na wciąż niepewną sytuację pandemiczną zapraszamy do udziału w dwóch darmowych webinariach jakie przygotowaliśmy dla Państwa w ramach Spotkań Targowych Energetab 2021 za pośrednictwem platformy szkoleniowej – FORMULARZ REJESTRACJI

Dzień I – 14.09.2021,  godz. 10:00 -11:00 

Aparatura modułowa w praktyce, czyli…

  • Jak łatwo sterować oświetleniem nie tylko w domu?
  • Przekaźnik instalacyjny- idealne rozwiązanie do załączania wymagających obciążeń jak również uniwersalny produkt dla instalatora
  • Kontrola silnika to nie wszystko – poznaj inne zastosowania przekaźników nadzorczych
  • Nowe zastosowania przekaźników czasowych nie tylko w przemyśle  

 Dzień II – 15.09.2021,  godz. 10:00 -11:00  

Jak użyć w sposób niebanalny przekaźnik półprzewodnikowy?

  • Nowe, nietypowe wykonania przekaźników SSR
  • Ciekawe przykłady zastosowań
  • Mocne strony nowej grupy SSR

 W trakcie każdej prezentacji do wygrania ciekawe nagrody. FORMULARZ REJESTRACJI

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów ENERGETAB 2021 – naszą ofertę zaprezentujemy w Hali A, Stoisko 12.

Podczas całego trzydniowego wydarzenia będziecie mogli Państwo spotkać się z nami w rozmowie online za pośrednictwem platformy szkoleniowej .

WIRTUALNE SPOTKANIA TARGOWE nadawane będą NA ŻYWO, będą też specjalnie nagrywane, aby umożliwić powrót do prezentowanego materiału. W trakcie trwania każdego z bloków tematycznych zapraszamy do udziału w grze – Kto pierwszy ten lepszy- do wygrania atrakcyjne nagrody.

Organizator

Relpol

Relpol

Relpol SA – to polski producent przekaźników, którego historia rozpoczęła się 1958 roku. To właśnie ponad 60-letnie doświadczenie pozwala nam produkować najwyższej jakości przekaźniki stosowane w automatyce przemysłowej, energetycznej i budynkowej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej, kolejnictwie. Nasze przekaźniki z powodzeniem stosowane są: w systemach wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania, w inwerterach solarnych i stacjach ładowania, do sterowania oświetleniem, w układach wysokoprądowych i innych.