Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinary z Mitsubishi Electric 25-29.05.2020

Webinary z Mitsubishi Electric 25-29.05.2020

Kolejny tydzień i kolejne tematy webinarów od Mitsubishi Electric  – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poza naszymi cotygodniowymi webinaramy technicznymi prezentujemy również kolejny odcinek z cyklu „Fabryka Przyszłości”. Poniżej dostępne są linki rejestracyjne oraz program spotkań.

Śledź nasz kalendarz, aby być na bieżąco – https://mitsubishielectric.clickmeeting.com

Środa, 27 maja 2020, godz. 13.00 – Diagnostyka wibracyjna w oparciu o system SmartCheck cz.2

Plan Spotkania:

 •  Powtórka najważniejszych informacji z części pierwszej,
 • Konfiguracja systemu krok po kroku, oraz testy działania,
 • Diagnostyka łożysk tocznych,
 • Komunikacja SmartCheck’a ze  światem zewnętrznym,
 • Gotowe rozwiązania w naszej ofercie.

Czwartek, 28 maja 2020, sesja poranna: 09.00 oraz popołudniowa: 15.00 – Odc. 4. Fabryka Przyszłości w przemyśle Automotive

Plan Spotkania:

 • Przemysł motoryzacyjny i jego nowe oblicze w obszarze automatyzacji
 • Digitalizacja nie tylko w obszarze produkcyjnym.
 • Rozwiązania wspierające produkcję i predykcję maszynową dla produkcji części i całych silników spalinowych i hybrydowych
 • Roboty XZ w aplikacjach zgrzewania np. dla baterii
 • Zrobotyzowane szlifowanie części miękkich – Jak roboty spełniają jego wymagania
 • Rozwiązania „pick to light” to oszczędności. Jak je osiągnąć dla montażu i kompletacji akcesoriów samochodowych?
 • Wydajne rozwiązanie za rozsądne pieniądze: Roboty Transferowe XZ w maszynach produkcyjnych.
 • Pogodzić niskie budżety inwestycyjne i potrzeby kontrolowania produkcji i stanu maszyn – jak to zrealizować?
 • Advanced Traceability i Traveling Danych dzięki zintegrowanynej platformie produckyjnej
 • Advanced Condition Monitoring – sztuczna inteligencja w służbie utrzymania ruchu
 • Rozszerzona rzeczywistość – wsparcie dla pracownika oraz wsparcie dla Zarząd

Piątek, 29 maja 2020, godz. 13.00 – Podstawy programowania paneli operatorskich serii GOT2000 cz.2

Plan spotkania:

 • Konfiguracja alarmów
 • Wykorzystanie receptur
 • Konfiguracja danych logowania
 • Sterowanie napędami z poziomu panelu GOT
 • Zaawansowane opcje wbudowane

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.