Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria Pepperl+Fuchs z nagrodami

Webinaria Pepperl+Fuchs z nagrodami

Zarejestruj się, weź udział w jednym z Webinariów i wygraj:

  • LEGO® Mindstorms® Ev3 31313 
  • oraz zestawy kawa + filiżanka inżyniera 4.0!

Temat : Jak korzystać z czujników optycznych specjalnego zastosowania?

Data Czwartek, 8 Października 2020 12:55

Opis : Wszyscy znamy terminy „Light-on / Dark-on” czy „push-pull” ale co tak naprawdę oznaczają? Jak korzystać z czujników optycznych specjalnego zastosowania?

Maciej Augustyniak (Przedstawiciel Techniczno-Handlowy) oraz Filip Fiuk (Inżynier Wsparcia Technicznego) przedstawią odrobinę teorii ale przede wszystkim wykonają testy czujników:

  • koloru i kontrastu,
  • do detekcji materiałów transparentnych,
  • z ewaluacją tła,
  • UV.

Czujniki ultradźwiękowe jako alternatywa dla czujników optycznych.

Data Czwartek, 29 Października 2020  12:55

Opis : Czujniki ultradźwiękowe jako alternatywa dla czujników optycznych. Gdzie i kiedy decydować się zmianę? Przypadki szczególne (detekcja podwójnego arkusza, regulacja szerokości wiązki, miniaturyzacja).

Obie technologie posiadają wiele zalet lecz zazwyczaj stoją „w kontrze” jeśli chodzi pole zastosowań i kluczowe parametry. Podczas godzinnej sesji online Łukasz Walczak (Przedstawiciel Techniczno-Handlowy) oraz Filip Fiuk (Inżynier Wsparcia Technicznego) zademonstrują Państwu na czym polega przewaga czujników ultradźwiękowych ale także wskażą gdzie leżą ich kluczowe problemy gdy szukacie skutecznego sposobu detekcji.

 

Kurtyny świetlne detekcyjne i pomiarowe serii LGS/LGM. Skuteczne wsparcie weryfikacji kształtu.

Data Czwartek 19 Listopada 12:55

Opis : Kurtyny świetlne detekcyjne i pomiarowe serii LGS/LGM. Skuteczne wsparcie weryfikacji kształtu obiektu.

Marcin Olszowy (Przedstawiciel Techniczno-Handlowy) oraz Marek Bachowski (Kierownik Działu Wsparcia Technicznego) zademonstrują jak szybko i skutecznie dokonać selekcji obiektów z wykorzystaniem kurtyn świetlnych z możliwością pomiaru o dokładności nawet 4 mm pod kontrolą dobrze znanego i popularnego interfejsu IO-link.

 

PACTware – proste narzędzie do parametryzacji produktów z interfejsem IO-link.

Data Czwartek 26 Listopada 12:55

Opis : PACTware – proste narzędzie do parametryzacji produktów z interfejsem IO-link.

Gdy do zaprogramowania jest 20 identycznych czujników optycznych lub doraźnie zapisać dane w znacznikach RFID za pomocą głowicy z IO-link a czas goni wtedy do boju posyłamy PACTware, prosty w obsłudze software do komunikacji z urządzeniami IO-link. Robert Mecdorf (Przedstawiciel Techniczno-Handlowy) oraz Filip Fiuk (Inżynier Wsparcia Technicznego) przybliżą Państwu ten temat.

 

Organizator

Pepperl Fuchs

Firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.