Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinary Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems

Webinary Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems

 

Webinar EMT-Systems: Testowanie aplikacji w Siemens TIA PORTAL – TESTSUITE & PLCSIM Advanced

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems zaprasza na bezpłatny webinar z zakresu: Testowanie aplikacji w Siemens TIA PORTAL – TESTSUITE & PLCSIM Advanced.

Data: 19 maja 2021, godz. 11:00 – 12:30

Rejestracja: https://tiny.pl/rvvrv

Podczas webinaru:
✅ Omówimy konieczność testowania jako niezbędnej składowej tworzenia oprogramowania offline
✅ Nauczycie się detekcji i eliminacji błędów programowych na etapie prac offline’owych
✅ Poznacie LiveDemo – przykładową aplikację z procedurą testowania

Zagadnienia:
– Cyfrowy bliźniak – zastosowania i możliwości pod kątem uruchomienia funkcji technologicznych w TIA Portal
– Wykorzystanie oprogramowania TestSuite oraz PLCSIM Advanced do wykonywania testów bloków funkcyjnych oraz funkcji
– Omówienie etapu tworzenia testów – deklaracja zmiennych, liczba cykli, oczekiwane rezultaty testuUczestnicy otrzymają imienne zaświadczenia udziału.

Spotkanie poprowadzi mgr inż.  Marcin Podsiadły. Programista systemów sterowania specjalizujący się w programowaniu sterowników PLC w środowisku SIEMENS TIA Portal. Wiedzę i praktyczne umiejętności zdobywał w trakcie tworzenia i uruchamiania nowych instalacji zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie do jego obowiązków należało programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich HMI, konfiguracja urządzeń automatyki, praca z sieciami przemysłowymi. Doświadczenie zdobywał także w trakcie pracy w dziale Badań i Rozwoju przy projektowaniu systemów nawigacji dla automatycznych wózków samojezdnych AGV.

Zwycięzca pierwszej edycji Mistrzostw Polski Programistów PLC, organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Z tytułu doświadczenia tworzy dla EMT-Systems nowe dokumentacje szkoleniowe obejmujące zarówno kursy eksperckie, jak i kursy programowania sterowników PLC na poziomach podstawowych i zaawansowanych.


Zobacz aktualną listę wszystkich webinarów i wydarzeń on-line organizowanych przez EMT-Systems.

Webinar EMT-Systems: Przywództwo jako kompetencja przyszłości

Data: 20 maja 2021, godz. 11:00 – 12:00

Rejestracja: https://tiny.pl/rvvcq

Zapraszamy szczególnie:
✅ kadrę zarządzającą,
✅ liderów,
✅ koordynatorów,
✅ brygadzistów,
✅ inżynierów,
✅ specjalistów,
✅ wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie zawodowe.

Czego dowiecie się podczas webinaru?
1. Czym jest leadership?
2. Kim powinien być lider?
3. Toolbox lidera czyli jakie narzędzia wykorzystać na co dzień?
4. Teambuilding w pracy lidera
5. Znaczenie przywództwa w kontekście umiejętności przyszłości

Spotkanie poprowadzi Tomasz Flakiewicz, trener posiadający wieloletnią praktykę w biznesie przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive, AGD, kauczuku, budowy wiązek elektrycznych oraz przemyśle kolejowym. Ponadto wieloletni praktyk w dziedzinie jakości jako menadżer jakości, pełnomocnik systemu zarządzania jakością oraz jako dyrektor zakładu produkcyjnego.

✅ Auditor wiodący ISO 9001:2015
✅ Auditor wewnętrzny ISO TS 16949, IRIS, VDA 6.3
✅ Black Belt Six Sigma
✅ Praktyk Lean (np. wdrażanie wizualizacji KPI, systematyki TPM AM) oraz zwinnego zarządzania
✅ Ekspert w dziedzinie jakości (PPAP, Problem Solving, Systemy Zarządzania Jakością, FMEA, APQP)

Doświadczenie zawodowe:
✅ Ponad 2-letnie doświadczenie jako dyrektor zakładu produkcyjnego
✅ 8-letnie doświadczenie jako menadżer jakości
✅6-letnie doświadczenie jako specjalista w działach jakości

 

Webinar EMT-Systems: Panele operatorskie – korzyści oraz zagrożenia stosowania

Data: 27 maja 2021, godz. 10:30 – 11:30

Rejestracja: https://tiny.pl/rvvcl

Podczas webinaru:
✅ Poznacie możliwości wykorzystania paneli operatorskich
✅ Zaznajomicie się z korzyściami dostępnych funkcji paneli operatorskich Siemens
✅ Otrzymacie pakiet informacji o niebezpieczeństwach czyhających po stronie paneli operatorskich
✅ Dowiecie się, jak wykonać prawidłowo kopię zapasową i ją wykorzystać

Zagadnienia:
– Omówienie rodzajów oraz możliwości paneli operatorskich firmy Siemens
– Omówienie możliwości konfiguracji paneli operatorskich w środowisku TIA Portal
– Przykłady funkcji, które wymagają szczególnej uwagi pod względem bezpieczeństwa użytkownika oraz procesu
– Omówienie możliwości panelu, które są zagrożeniem dla niego samego oraz sterownika PLC
– Przedstawienie opcji kopii zapasowych oraz ich odczytu

Spotkanie poprowadzi Michał Frątczak – ekspert w zakresie systemów PLC i HMI, zawodowo zajmujący się problemami modelowania i regulacji procesów ciągłych. Jego osiągnięcia zawodowe obejmują szerokie spektrum działalności, poczynając od projektowania i uruchamiania aplikacji dla międzynarodowych korporacji, a kończąc na nadzorowaniu projektów badawczo-rozwojowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia i prowadzenia szkoleń z zagadnień dotyczących systemów sterowania, wizualizacji HMI oraz standardu OPC. Jest autorem materiałów szkoleniowych oraz artykułów konferencyjnych. Ponadto jest współautorem innowacji produktowej o zasięgu międzynarodowym, dotyczącej modelowania rzeczywistych procesów technologicznych. Na co dzień swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w firmie Inverse Control.

Organizator

EMT-Systems

Największy i najbardziej kompleksowy ośrodek SZKOLEŃ TECHNICZNYCH w Polsce. 45 nowoczesnych sal szkoleniowych i laboratoriów wyposażonych w rzeczywiste maszyny i urządzenia przemysłowe różnych producentów. Unikalne stanowiska szkoleniowe zbudowane z KOMPONENTÓW PRZEMYSŁOWYCH. Wyselekcjonowani TRENERZY Z DOŚWIADCZENIEM w przemyśle.