Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinarium online: Zaawansowane biblioteki HVC i DDC Suite – nawigacja dla inżyniera programisty.

Webinarium online: Zaawansowane biblioteki HVC i DDC Suite – nawigacja dla inżyniera programisty.

Proponowane przez nas biblioteki HVAC i DDC Suite (programowe i graficzne) są jak nawigacja w samochodzie. Pozwalają na wybranie optymalnej drogi do wyznaczonego celu, skracają czas potrzebny na jej pokonanie, minimalizują ryzyko korków i innych przeszkód, podnoszą komfort jazdy.


  • Wykorzystywanie gotowych bloków funkcyjnych pozwala uniknąć żmudnego i czasochłonnego programowania.
  • Ponadto ułatwia standaryzację, co w konsekwencji pozwala na znaczącą redukcję kosztów.
  • Opracowane z ich użyciem szablony mogą być wykorzystywane wielokrotnie przy takich samych lub podobnych projektach.
  • Mniejsze i większe bloki reprezentują pojedyncze zadania lub całe funkcje.
  • Wybieramy, te które są zgodne z naszymi potrzebami i budujemy z nich jak z klocków.

Czy stosowanie gotowych rozwiązań, wielokrotnie sprawdzonych i skutecznych, to droga na skróty? Czy idąc nią osiągniemy ten sam cel, który osiągnęlibyśmy podążając tradycyjnym szlakiem? Kiedy i dlaczego warto skorzystać z takich rozwiązań? Co można zyskać? Na te i im podobne pytania odpowiemy na najbliższym webinarium.

Jeśli interesuje Cię temat programowania w obszarze automatyki budynkowej, chcesz się dowiedzieć w jaki sposób usprawnić i zoptymalizować swoją pracę, nie może Cię na nim zabraknąć!

Zaawansowane biblioteki HVC i DDC Suite
12 maja (czwartek) o godzinie 10:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR


Webinar

Pamiętaj!

  • Uczestnicz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
  • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
  • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
  • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na webinarium!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.