Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinarium online: X-możliwości zdalnego dostępu serwisowego!

Webinarium online: X-możliwości zdalnego dostępu serwisowego!

Dołącz do nas

Księgowa, kadrowa, czy informatyk pracujący zdalnie nie dziwią dziś nikogo. W przeciwieństwie do automatyka, czy serwisanta, po którym spodziewamy się osobistej wizyty. Czy to naprawdę konieczne?

W wielu przypadkach nie! 

Zapraszamy na nasz najbliższy webinar, podczas którego opowiemy o rozwiązaniu zdalnego dostępu serwisowego – głównie w kontekście jego nowych funkcjonalności.

  • Posłuchaj, czym jest zdalny dostęp serwisowy i czym się różni od \\\”zwykłego\\\” zdalnego dostępu.
  • Poznaj podstawowe zasady działania rozwiązania i jego najnowsze funkcjonalności.
  • Sprawdź, w jakich sytuacjach znajduje zastosowanie i jak wpływa na pracę poszczególnych osób (integratora, klienta końcowego …).
  • Posłuchaj o zastosowanych w nim metodach zabezpieczania połączenia i sposobach bezpiecznego dostępu.
  • Zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania względem systemu zdalnego dostępu i dowiedz się, które z oferowanych funkcjonalności (podstawowych lub zaawansowanych) mogą im sprostać.
  • Zobacz, jak wykorzystać potencjał rozwiązania i zmaksymalizować korzyści płynące z jego stosowania.

Zapraszamy 29 kwietnia

Początek wydarzenia godzina 10:00!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

  • Uczestnicz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
  • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
  • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
  • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na webinarium!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.