Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinarium online: Bezpiecznie w miejscu pracy, czyli nowoczesne technologie – kontra COVID-19.

Webinarium online: Bezpiecznie w miejscu pracy, czyli nowoczesne technologie – kontra COVID-19.

Pandemia koronawirusa zmieniła sposób w jaki żyjemy i jak funkcjonujemy w zakładzie pracy. Wielu z obowiązujących aktualnie zasad nie należy traktować jako krótkoterminowe. W „nowej normalności” priorytetem są elastyczność, efektywność ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Jak zapewnić to bezpieczeństwo … skutecznie?

O proponowanym przez nas rozwiązaniu opowiemy na najbliższym webinarium.

Zapraszamy: 13 listopada (piątek), godz. 10:00

Zarejestruj się

Posłuchaj, jaką rolę w walce z pandemią odgrywa technologia IoT.
Zobacz, czym jest i jak działa system Anty-COVID19.
Przekonaj się, jak istotne są poszczególne funkcjonalności rozwiązania:

 • automatyczna kontrola dystansu;
 • precyzyjny monitoring kontaktów/ relacji i czasu ich trwania;
 • alarmowanie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych;
 • identyfikacji źródła zarażenia i dróg rozprzestrzeniania wirusa;
 • prosta kwalifikacja kontaktów do kwarantanny;
 • optymalizacja i kontrola działań z zakresu dezynfekcji;
 • skuteczna polityka strefowa i polityka gęstości.

Sprawdź, dlaczego system Anty-COVID19 jest tak unikalny.
Dowiedz się, jak rozwiązuje kwestię ochrony danych osobowych.
Na koniec … popatrz, jak możesz go wykorzystać w przyszłości, gdy wirus zostanie ostatecznie pokonany.

 • Uczestnicz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
 • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
 • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
 • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na webinarium,
Zespół SABUR Sp. z o.o.

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.