Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinarium: Inteligentny moduł kompensacyjny, dający robotom przemysłowym czułość ludzkiej ręki w procesach łączenia

Webinarium: Inteligentny moduł kompensacyjny, dający robotom przemysłowym czułość ludzkiej ręki w procesach łączenia

Szanowni Państwo,

Smart Flex Effector na nowo definiuje granice automatyzacji fabryk. Daje on robotom przemysłowym wrażliwość ludzkiej ręki. Czy chciałbyś wiedzieć jak szybko można np. rozwiązać zadanie umieszczenia sworznia w pasowanym otworze w inteligentny sposób? Zobacz Smart Flex Effector w akcji podczas naszego

webinarium na żywo:

  • 27.04.2023 – 16:00 – 16:45 w języku angielskim
  • 28.04.2023 – 09:00 – 09:45 w języku angielskim
  • 28.04.2023 – 11:00 – 11:45 w języku niemieckim

Smart Flex Effector to oparta na czujnikach jednostka kompensacyjna z aktywną funkcją pomiarową w sześciu stopniach swobody.

Podczas webinarium dowiecie się, jak łatwo można go podłączyć do dowolnych robotów lub chwytaków oraz jakie są opcje testowania go w prosty i bezpośredni sposób.

Zarejestruj się już teraz i przygotuj się na nowy poziom precyzji robotów! >>> 

 

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.