Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Webinaria z VIX Automation – nowości Proficy 2023 (SCADA, Historian)

Jeśli pracujesz w przemyśle i chcesz być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie sterowania procesami produkcyjnymi, to nasze webinaria na temat najnowszych wersji oprogramowania Proficy od GE Digital są Ciebie idealnym wyborem!

Podczas trzech bezpłatnych webinarów będziesz mieć okazję poznać wszystkie najważniejsze funkcjonalności i nowości, jakie oferuje Proficy iFIX 2023, Proficy Historian 2023, oraz Proficy Operations Hub 2023.  Nie zabraknie czasu na pytania uczestników!

  • 16 maja, godz. 10:00 Proficy iFIX 2023 dla użytkowników końcowych
  • 17 maja, godz. 10:00 Proficy iFIX 2023 dla integratorów systemów automatyki
  • 14 czerwca, godz. 10:00 Proficy Historian 2023 & Proficy Operations Hub 2023

Jeśli zależy Ci na efektywności swojego zakładu produkcyjnego i chcesz poznać najnowsze rozwiązania w dziedzinie sterowania procesami produkcyjnymi, to zapisz się już teraz! Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

______________________________________

Proficy iFIX, to jeden z topowych systemów SCADA, rozwijany przez GE Digital od ponad 35 lat!

Proficy Historian to przemysłowa baza danych, wyróżniająca się wydajną kompresją danych.

Proficy Operations Hub to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się narzędzie dające dostęp do dashboardów i raportów produkcyjnych.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

VIX Automation sp. z o.o.

VIX Automation sp. z o.o.

Lider oprogramowania przemysłowego i rozwiązań dla automatyki na rynku polskim. Oferowane przez nas rozwiązania istotnie przyczyniają się do wzrostu efektywności polskich przedsiębiorstw. Od początku działalności jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oprogramowania Przemysłowego firmy GE Digital. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie produkty z rodziny Proficy (w tym te służące do wizualizacji i zarządzania procesami, systemy klasy MES, przemysłowe bazy danych oraz rozwiązania do dostępu zdalnego). Na bazie dobrze znanych nam aplikacji tworzymy także własne rozwiązania, proste do zaimplementowania w każdej firmie produkcyjnej.